Jump to content

Tabla s brojacem okretaja


Lowlife

Recommended Posts


Jel ima netko da je mjenjao na clio 2 socijalnu tablu bez brojaca rpm na tablu s brojacem. Probana je druga tabla ali brojac ne radi. Pa ako netko ima dijagram ili neko saznanje odakle povuc zicu za brojac.
 
Ugl clio je gol od opreme ima samo radio i grijac zadnje sajbe. 1.2 8v. 1999 ili 2000g

Link to comment
Share on other sites

Moji ga kupili novog 1998., RN oprema, imao centralno, obrtomjer, servo, djeljivu zadnju klupu, recirkulaciju...
Mozda je taj RL on cak ni branike u boji nije imao

Poslano sa mog koristećiTapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da mislim da je RL. Ugl nema nista od opreme. Stakla rucna, nema centralno, klime, abs, nista. I stari motor 1.2 D7F s 90kkm..

Link to comment
Share on other sites

Bar nije puno presao. A jeli ima centralno na ključ?

Poslano sa mog koristećiTapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja bi to ugradio, kinezi nisu skupi, a iz mog primjera trajni su

Poslano sa mog koristećiTapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mislis stavit kineza pa sat sa strane negdje kod sajbe ko u jugicu. Da al moras gledat na 2x mjesta sto meni odvraca paznju. Po meni bolje original. A i drugo pitanje s cim postavit ispravnu kilometrazu. Jer spajali smo ddt i auto ga bas i ne kuzi. Renolink, clip? Uspio sam s nekom drugom dijagnostikom iscitat parametre al nemas ni kaj posteno iscitat. Old school

Link to comment
Share on other sites

Ma neee. Kinesko daljinsko za vrata

Poslano sa mog koristećiTapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.