Jump to content

K: Twingo I (2005-2007)


maki210

Recommended Posts

Kao što piše u naslovu, tražim twinga jedinicu, zadnju fazu. Bilo bi idealno da je 16v, sa što više opreme, a sa što manje km.

 

Ako netko zna za sličnog twingača javite jer po oglasnicima je tuga od ponude, išao sam pogledati jednog koji mi je bio blizu al bolje da nisam hahahaha. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Uvoz 2016. godine. 

Prodavač je neki švercer, uzeo twinga pod račun, nosači motora prolupali... Pojma nema o servisima. Ne vrijedi soma eura po meni. 

Link to comment
Share on other sites

Sve pet al cijena too much za 16 g star auto kojem ubrzo izlazi i rega.... 

Ne kažem da možda nije loš primjerak ak je sve kak piše al ipak mislim da je ohoho precijenjen. 

Link to comment
Share on other sites

Slažem se da je puno ali rijetko se pojavljuju sa traženim parametrima.

Tražio sam identičnog Twinga početkom ove godine. Sve kaj je donekle valjalo se kretalo oko 15tak hiljki i to bi otišlo u roku dan-dva. Dva su mi tako promakla obzirom da ih nisam stigao ni pogledati uživo. Trebala su mi 4+ mjeseca da ulovim svog mada mi je malo falilo da kupim i nešto starije. Srećom da se večer prije nego kaj sam htel uzeti jednog starijeg iz očaja pojavil oglas sadašnjeg Twinga :)

Naoružaj se strpljenjem i nemoj se zaletavati ;)

2 hours ago, Lowlife said:
7 hours ago, zbane said:
Vidi ovaj od jučer sa njuškala, točno ono kaj se traži: https://www.njuskalo.hr/auti/renault-twingo-1.2-16v-oglas-34995235
 
 

Registrirao si se ovdje da preprodajes aute. Krame sa previsokom cijenom

Ma jok. Još uvijek se "skidam" sa traženja Twinga pa povremeno visim po oglasnicima :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Može tema pod ključ, danas kupljen twingač, 2006., 16v, 133tkm....kad stignem poslikam pa predstavim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.