Jump to content

P:💥SUPER PONUDA💥 Usluga poliranja farova


Autodijelovi Palic

Recommended Posts

💥SUPER PONUDA💥
Usluga poliranja farova
☑️ Uklanjanje dotrajalog i mutnog sloja
☑️ Uklanjanje sitnih oštećenja
☑️ Vraćanje sjaja i prozirnosti

☑️ Ponuda uključuje za oba fara: brusenje farova, strojno poliranje i osnovnu zastitu za 150kn

☑️ Premium poliranje oba fara: brusenje farova, strojno poliranje farova, keramička zastita farova u trajanju od 12 mjeseci za 250kn


Ostale detailing usluge po dogovoru

Zagreb Dubrava

👉Nazovi i rezerviraj termin
☎️ 095 742 1287

189762106_1671341599723752_1245112695562617606_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Postoji li i koliko traje jamstvo na obavljeni posao?

Link to comment
Share on other sites

Piše ti..

Nije da ih lakira. Kad se lakiraju eno traju već 5 godina kod oca i još nisu dobili po njonji, a nisi kroz njih vidio ništa unutra.

Edited by CRN11
Link to comment
Share on other sites

Meni je na Scenicu limar pobrusio oba i drži već dvije godine, a auto je cijelo vrijeme vani.

Prije nisam vidio kroz njih koliko su bili zamućeni.

Sve ovisi o materijalu fara

Link to comment
Share on other sites

na mom scenicu nakon godine i 3 mjeseca sam opet polirao. Svaki put stavim neku kao ti zaštitu, sealant, ali to je zmijski znoj

Link to comment
Share on other sites

možda ti zbog te zaštite ode tako brzo

meni samo pobrusio bez ikakvih premaza i teraj, kak je bilo prvog dana nakon brušenja tako je i sad nakon 2 godine

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, frenchkey said:

nelakirani traju godinu dana ako nemaš garažu

Keramicki premaz i traju puno vise od godine.... I bez garaze. 

Link to comment
Share on other sites

Ovisi koji farovi su i u igri. Recimo na Focusu sam prošle godine prvi put pokidao farove. Bili su više manje ok, ali par žutih mjesta me zivciralo. Sada ako je polirano prije nego sam kupio auto onda nakon 5-6 godina i to samo jer je loše izgledalo nije bilo na mjestu gdje dolazi svjetlost. Dok kod starog na Yarisu svake 3-4 godine i tako od 2006-7... Kupljen novi 2003. Nikakvi premazi i zaštite ne pomažu. Ako je gore zaštita voda bi trebala brzo oteći (beading). Probajte kada je nova zaštita i nakon mjesec dana vožnje. Nema ništa nakon tjedan dana vožnje sa upaljenim svjetlima. Halogene žarulje previše griju + plastika a ne lak i jednostavno ode.

Link to comment
Share on other sites

A tko lakira farove u Zagrebu preporuku molim ako je netko dao raditi ?

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Žac said:

A tko lakira farove u Zagrebu preporuku molim ako je netko dao raditi ?

Ja sam ti išao kod limara Josipovića u Stupniku, Gorenska ulica

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 22. 06. 2021. at 20:05, borny said:

Postoji li i koliko traje jamstvo na obavljeni posao?

do 12 mjeseci je garancija, ovisno o tome kako se odrzavaju farovi. ne smiju se prati agresivnim sredstvima

On 23. 06. 2021. at 20:35, dizna said:

možda ti zbog te zaštite ode tako brzo

meni samo pobrusio bez ikakvih premaza i teraj, kak je bilo prvog dana nakon brušenja tako je i sad nakon 2 godine

onda imas srece, ili je neka "jaca plastika". bez zastite, rijetko izdrze vise od par mjeseci.

 

Susjedu je na VW Bori izdrzali jedva tjedan dana

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.