Jump to content

K: dijelovi za Clio sport 2 ph1


x3m

Recommended Posts

Kupujem sljedece:
 
Felge OZ F1 15” komada 4
 
Armatura i unutrasnjost Clio sport ph1 (plava)
bila je plava i na nekim drugim modelima pa i to dolazi u obzir.
Volan i airbagove ne trebam.
 
Crne lajsne sa oznakom 2.0 16v

Vanjske crne kvake od vrata
 
Prednja sjedala Clio sport ph1

Zadnja svjetla Clio ph1

Oznake sa gepeka
Renault, Sport, Clio
 
Ponude molim u inbox.
 
Hvala.
 
d9b345e1843540e8a00a68b29cef1f90.jpg
f81dc55fd9c91268b6062ed3bb3f0684.jpg
204ddf4c83843f1b1ef16bf75fcd8986.jpg
127bc6decb9388ead767f1fce0d7d10c.jpg
01901e5e20d3a4f2565c960b4e0fa355.jpg

Link to comment
Share on other sites

Preporučio bi ti da baciš oko na engleske grupe za clia. Ovo što tražiš tamo ide za kikiriki i ima toga more a ovdje jako rijetko izlete neki dijelovi za sporta ph1.

Btw, clio sport emblem možeš naručiti novi iz ovlaštenoga.

Crne lajsne pašu sa svakog ph1 clia, samo ti je bitan emblem, ako se ne varam on je izmjenjiv. I trebao bi biti dostupan u ovlaštenom.

 

Jako dobra stranica gdje tražim sve kataloške za renaulte  https://partsouq.com/en/catalog/genuine/locate?c=Renault

Izabereš model, i motor. I doslovno postoji kataloški za svaki dio, isto kao što imaju u ovlaštenom, i s time možeš gledat po trgovinama il pitat ovlašteni za cijene.. iznenadio biš se za cijene nekih dijelova u ovlaštenom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Preporučio bi ti da baciš oko na engleske grupe za clia. Ovo što tražiš tamo ide za kikiriki i ima toga more a ovdje jako rijetko izlete neki dijelovi za sporta ph1.
Btw, clio sport emblem možeš naručiti novi iz ovlaštenoga.
Crne lajsne pašu sa svakog ph1 clia, samo ti je bitan emblem, ako se ne varam on je izmjenjiv. I trebao bi biti dostupan u ovlaštenom.
 
Jako dobra stranica gdje tražim sve kataloške za renaulte  https://partsouq.com/en/catalog/genuine/locate?c=Renault
Izabereš model, i motor. I doslovno postoji kataloški za svaki dio, isto kao što imaju u ovlaštenom, i s time možeš gledat po trgovinama il pitat ovlašteni za cijene.. iznenadio biš se za cijene nekih dijelova u ovlaštenom.

Thanks za link.

Zapravo, mislim da ce najteze biti doci do siceva.
Plave armature i unutrasnjosti. To mora biti sa LHD modela tako da UK tu ne igra.

Siceve bi cak i dao tapecirati, al nitko koga sam do sad pitao ne moze potvrditi da ce moci usiti logo kakav je bio. A istini za volju, taj detalj je prilicno bitan, bar meni. Cak suvozacev sic (desno na fotki) u dosta dobrom stanju pa bi trebalo pretapecirati samo vanjsku bocnicu bez intervencije sa alkantarom. Dok je vozacev kritican.

aeb11d0ce300931923529a64f6cc0ce2.jpg


Sve ostalo lako skupim sa ostalih modela jer to kako kazes pase sa drugih modela.
Link to comment
Share on other sites

@Mirko je izmislio alternativu za to prošiveno.

U suštini naljepnica. Imaš u njegovoj temi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Potražuje se i dalje, ajmo u pomoć da skupim traženo [emoji846]

Armatura i unutrasnjost Clio sport ph1 (plava)
bila je plava i na nekim drugim modelima pa i to dolazi u obzir.
Volan i airbagove ne trebam.
 
Crne lajsne sa oznakom 2.0 16v

Vanjske crne kvake od vrata
 
Zadnja svjetla Clio ph1



Po pitanju siceva, nasao sam ko mi moze usit logo u alkantaru da izgleda tvornicki, samo moram napravit pripremu i to je to.
Tako da plan je da se sjedala komplet pretapeciraju i prije zavrsnog dijela prije “zatvaranja” ih nosim na štikanje i onda na finalizaciju tapetaru. To je u planu za 9. mjesec pa ako budem zadovoljan mogu isti proces preporuciti za dalje. Ak ne ispadne kak sam zamislio, onda opet u potragu za sicevima.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.