Jump to content

El. retrovizor i dr.


overdosed

Recommended Posts

 Neki moron(ka) mi je potrgao retrovizor na parkingu Plodina u Ivaniću jučer od 11 - 11:30 h. Slomljen je zglob, nisam nešto pretjerano razgledavao jer sam bio raspižđen, zanima me dali se to da složiti ili moram mijenjati retrovizor. Električni je i u boji auta pa bi ga spasio ako se da promjeniti zglob ili nosač ili....

Druga stvar koja mi ide na živce je stvaranje vakuuma ili čega već u rezervoaru. Uvijek kad otvorim čep čuje se ono oslobađanje pritiska, kao da ozračnik/odzračnik ne radi. Jeli to do samog čepa ili ima negdje nešto što treba očistiti/zamijeniti?

Link to comment
Share on other sites

To ti se desilo s traktorom?

Ili ti je na kamionu strgalo retrovizor?

Link to comment
Share on other sites

Malo si zaštopan? Piše gore upravo sada in Megane I. trebam posebno napominjat nešto što stavim pod Megane I?

Link to comment
Share on other sites

Ako je slomljen trebaš drugi. I kad budes tražio drugi, mislim da ima 3vrste poklopaca. Onaj u boji vozila.

Slikaj malo taj slomljeni. 
A ono drugo si sam sebi odgovorio

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Neznam što sam si odgovorio, čep ili nešto drugo?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, overdosed said:

Malo si zaštopan? Piše gore upravo sada in Megane I. trebam posebno napominjat nešto što stavim pod Megane I?

Pa kaj mislis da se megane 1 proizvodio mjesec dana, pa da su na svima svi dijelovi isti? Svi su došli sa istom opremom, a pogotovo s istim retrovizorima.

Izgleda da si ti poštopan žešće, pa nismo mi vidoviti Milani, pitas za savjet pa daj onda napiši bar neke osnove, stavi sliku razbijenog ak niš drugo. 

Kao da si pitao, udario sam srnu pa pitas ovdje dali se šteta da popravit ili ne?

Bez slike, opisa štete bilo čega...

Edited by dizna
Link to comment
Share on other sites

Nisam ga slikao jer sam ga odmah polijepio da mogu dalje. Godište 2001.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Opet riknula manžeta na homokiti, zna netko koja je dužina lijeve poluosovine na 1.4 16V iz 2001.? Za isti auto nude dvije od 648 i 655 mm, 7 mm i nije tako malo.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.