Jump to content

time-out na radiu


alki9969

Recommended Posts

zahvaljujem svima koji su lajkali moj post o terenskoj vožnji MTB  biciklom od neki dan!

 

dakle kad ugasim auto radio/CD rade oko 15 minuta i onda se i oni pogase. ako hoću ponovo uplait moram dat kontakt i tako svaki put.

ima li opcija preko OBDa (il kako već) da se to poništi da radi sve doik ne izvadim karticu?

a volio bi znat jel ima još tih điđa u tom programu koje bi promjenio.

Edited by alki9969
Link to comment
Share on other sites

To to ti je zaštita akumulatora. 

Namješteno tako da se sve pogasi kako ti nebi pocicalo bateriju. 

Neznam da li se to može podešavati u CLIPu

Link to comment
Share on other sites

Ako piše nešto onda vjerojatno ECO mode na radiju ali mislim da se to ne moze iskljuciti. Koliko znam da dužina ECO moda ovisi o napunjenosti akumulatora

Link to comment
Share on other sites

I meni se čini da ovisi o stanju samog akumulatora.

nekad mi zna raditi i 20 minuta nakon gašenja auta, a nekad se ugasi već nakon 10 minuta

 

Link to comment
Share on other sites

Ako piše nešto onda vjerojatno ECO mode na radiju ali mislim da se to ne moze iskljuciti. Koliko znam da dužina ECO moda ovisi o napunjenosti akumulatora
Ma ne na radiu nego vidio sam opciju u ddt4all. Moze se korigirati to vrijeme. 20 min je inicijalno prvi put kad se auto ugasi. Onda mislim da ide po 10min.
Link to comment
Share on other sites

To čuva aku od dubljeg pražnjenja i zna ici na živce ali radi svoju svrhu.
Dovoljno je upaliti motor na 3-4 min da ga malo nafila i opet radi 15-20 min

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.