Jump to content

Renault megane 2 1.6 16 v trza hladan


betarlux

Recommended Posts

Naveden auto kad ga upalim u mjestu ima jako niske obrtaje i ne revnomjerno radi nakon minutu to se donekle smiri do 4 brzine sve ok kad ubacim u 5 drhti jedno 100 metara i poslje toga radi normalno. Prosle godine radio veliki servis nove svječice provjerena varijabilna remenica. Ljetos je u leru trzao jako zamjenio sam mu dizne sve je bilo ok bio na moru i sada su pocele ova trzanja..mislio sam lose gorivo ,sipam na tifonu otisao na inu i opet isto. Spajan na dojagnostiku ne biljezi nikakav kvar... da su kablovi ,svijecice ,dizne,lamda valjda bi palio check engine .. dali je moguce da to sve radi varijabilna remenica( al auto pali iz prve ) ili jel moguce da posto se auto cuje jace oko srednjeg lonca da on zeza? Majstor ga je kuckao i kaze da bi se trebalo zamjeniti...sad jel netko zna majstora da ima dijagnostiku bas za renault i da mi neocitava uokolo kao delphi nego nesta sto je preciznije. Kazu da renault kvalitetno nemos ocitat bas sa svakom dojagnoatikom ako je istina.. Istočna slavonija Osijek,đakovo...ako tko zna nek javi

Link to comment
Share on other sites

Znaci samo ovlasteni ima dijagnoatiku za renault. Auto mi je star 13 godina neznam dal se isplati tamo voziti

Link to comment
Share on other sites

On 16. 09. 2021. at 19:33, mata73 said:

Pitaj tko ima CLIP pa s tim očitaš.
Motoric ler gasa i leptir provjereni?

Pitao al nisam dobio odgovor,morat cu u ovlašteni nema duge

Link to comment
Share on other sites

Može biti i maf senzor. Stvar je plug and play,poszdi negdje. Bobine su također na dvojci problem. Od to dvoje je garant nešto.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Da,ajmo pametovat. MAP je zapravo,fulao sam.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Molim te,prosvijetli nas neuke.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.