Jump to content

Majice sa susreta u Slavonskom Brodu


16 tl

Recommended Posts

Majice rađene za susret prodajemo kao i višak privjesaka.....Cijena majice 40 kn a privjeska 5 kn...Ne šaljem pojedinačno nego se okupite pa đuture narućite....I to preko mesinđera...hvala...kada bolje poslikam, pošaljem..uglavnom tako izgledaju..

DSC_5665.jpg

DSC_5655.jpg

Edited by 16 tl
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Molio bih sve koji su zainteresirani za majice da pažljivo PROČITAJU,dakle ostale su samo L veličine majice, dakle,samo L...I onaj tko želi majice mogu biti u Zagrebu slijedeći tjedan...

Link to comment
Share on other sites

Naravno da Crn11 voli XXXXX [emoji23][emoji23][emoji23]
Sad bi se vi j....i da vam ne uđe.
Mogli ste doci u SB i odabrati[emoji4]

Link to comment
Share on other sites

Pokušavam nać di piše da su L jedine ostale, ali mi ne ide... 

Ništa, može 1kom L. Plaćanje solarno ili na račun?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, 16 tl said:

Molio bih sve koji su zainteresirani za majice da pažljivo PROČITAJU,dakle ostale su samo L veličine majice, dakle,samo L...I onaj tko želi majice mogu biti u Zagrebu slijedeći tjedan...

Ne znam jesi li vidio poruku u inboxu?

javi di i kad je preuzimanje?

kak placanje?

Link to comment
Share on other sites

On 21. 09. 2021. at 19:26, direstraits said:

Ah uqrac malo mi je to... 🥺

Probaj u Zg je li ti odgovoaraju, po veličini mogu biti i XL...

Moj sin studira u ZG, ponijeti će majice,dogovorite se kolektivno da dođete i probate na licu mjesta...098555962 je broj Dominika,nađite se s njim u neko dogovoreno vrijeme slijedeći tjedan,ali ne mojte ga cimati pojedinačno...idite skupno zajedno, probajte, platite njemu na licu mjesta ako vam veličina odgovara...Od utorka je u ZG...dečko ima ispite pa Vas sve molim da odradite to na navedeni način...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.