Jump to content

P: Sveti gral no.2 , Megane benzinac 154tkm od prvog vlasnika, guzičar


hrvojexyz

Recommended Posts

  • 2 months later...

netko je lajkovao, al imam ja jos konja za utrku če netko treba, jedan 2013.g. 155tkm od prvog vlasnika 1.6 benzinac, i jedan 2011g vlasnik ~prviš, originalnih 180tkm, automatska klima panorama!!, zeks štufe getribe,  alu felge  i tak

sve benzinci  - da vi imate manje troskove odrzavanja

 

sve na zalogi rekli bi Slovenci

 

ova dvojka gore je otisla ko alva, nema do dobre robe

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

da je aktivan, bila bi cijena sad jedno 2 roze veća.

Po ovoj cijeni je interes naravno bio neprestan, otisao je u dobre ruke auto.

 

Imam ti na zalihi trojku dobru deceija , 6štufe, 110konja, anđeli bi ga jeli. cijena je okoli 6tisuc ako te zanima , isto malo km . Mislim cijene samo rastu, sljedece godine ce za 7 ic

nisam stavljao na forum da ga ne razgrabe prebrzo

Edited by hrvojexyz
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 02. 09. 2022. at 20:52, hrvojexyz said:

da je aktivan, bila bi cijena sad jedno 2 roze veća.

Po ovoj cijeni je interes naravno bio neprestan, otisao je u dobre ruke auto.

 

Imam ti na zalihi trojku dobru deceija , 6štufe, 110konja, anđeli bi ga jeli. cijena je okoli 6tisuc ako te zanima , isto malo km . Mislim cijene samo rastu, sljedece godine ce za 7 ic

nisam stavljao na forum da ga ne razgrabe prebrzo

A susjed sebi traži bas sedana dvojku.. kćer mu je neki dan razbila njegovog pa želi uzet isti takav jer je ovim bio prezadovoljan 

IMG-20220902-WA0002.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 05. 09. 2022. at 19:04, frenchkey said:

dobro ga je skršila, njoj ništa?

Neces vjerovat, malo ništa.. mladi vozač... prva kiša nakon dužeg vremena i brza vožnja.. dobitna kombinacija za slomit 3 bukve.. mala bez ogrebotine izašla iz auta a nakon toga je dvije vucne vukle van jer je bila 30metara u dragi pored ceste..

Link to comment
Share on other sites

kakvo je ovo hajđekanje topica, ovdje se prodaju sveti gralovi samo, ne zelim imati veze sa unfalwagenima

nije sedan al imat cu normalnog hatchbacka uskoro , 2008g, kao i uvijek kod mene sveti gral sto ce rec TLBALK pise na stoku, domaci auto, ljudi moji jeli to moguce

okoli 230tisuca ima, vozila baba do placa samo je plac bio u garešnici negdje

mora se malo dotjerat kvake apsisale branike rijesit , farovi ubi Biže, al inace nov nov auto ce bit

regan ce bit godinu dana, neunistivi 63kw 1.5dci , ako mora biti 1.5dci onda je 63kw mjera

ponude primam u iMbox

Link to comment
Share on other sites

Ako je tak' kak' veliš nek' baba opet dođe na plac u Garešnicu meni je kuća prva poslije placa na Gajnama a taman sister mijenja Volva S40 za nesto mlađe..pare nisu problem jer para nema!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.