Jump to content

Poklopac fara i pumpa za pranje stakla


Luka-6

Recommended Posts

Pozdrav ljudi, dva pitanja.

1. Gdje mogu nabaviti poklopac fara? Ono gumeno s**nje što sprječava ulazak vlage. Otišlo mi dugo lijevo i kad sam mijenjao žarulju skužim da nema poklopca.

2. Gdje mogu nabaviti novu pumpu za pranje stakla? Čuje se kako radi, al nula bodova, ništa ne izlazi. Prije tog je jedva nešto malo išlo, a sad više ništa.

Nisam još nigdje ništa tražio, već se tu javljam jer vjerujem da ćete mi pomoć skratiti posao pretraživanja i ispitivanja!

Link to comment
Share on other sites

Na aliju imas tih poklopaca ptema promjeru rupe, ako ti nije dugo cekati.
Ja sam bio improvizirao od Armorall maramica za cockpit dok nisam nabavio.
Okrugla tuba od tih maramica prerezana par cm prije kraja tocno je sjedala na far

Link to comment
Share on other sites

u teoriji bi mogao improvizirat sa dječjim balonom, on se da rastegnut da obuhvati rupu, ili ono drugo :)

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio stavio dno plastične boce, sad ovisi kolika je rupa. Mislim da ti je najbolje na otpadu skinuti poklopac. Što se tiče pumpice prvo provjeri da cijev nije zaštopana ili otpala.

Link to comment
Share on other sites

Meni isto na Scenicu jedva curi na zadnje staklo, treba mu 10 sek dok pocne, a i onda jadno. Iako sam stavio nepovratni ventil.
Nisam obracao paznju, dali je 1 motoric za naprijed i nazad?
Naprijed sprica zadovoljavajuce.
Mozda je nabubrio gumeni klipic pa ga treba malo posmirglati, bila vec tema o tome1dd0f88b793bd1e5f85ab0de11926f39.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.