Jump to content

jezik na zaslonu


brle666

Recommended Posts

pozz

imam kadjara 1.6dci 130 2016g

mjenjao sam akumulator,nazalost prilikom mjenjanja jeskliznila jedna klema sa rezervnog akumulatora i sve mi se resetiralo

uglavnom sve je ok osim sto mi jezik na konzoli ispred mene na njemackom a na rlinku2 navigacija,radio i sve ostalo je na hrvatskom

kako promijeniti nazad da i ovaj na brzinomjeru pokazuje na hrvatskom ;)

tnx

Link to comment
Share on other sites

A šta to se hoče desit kod zamjene akumulatora? Mislim nevezano što si ti još imao i rezervni acu.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, macan said:

A šta to se hoče desit kod zamjene akumulatora? Mislim nevezano što si ti još imao i rezervni acu.

na nekim autima sve sve pogubi,trebas cod za radio i jos neke postavke,eto meni jezik na njemackom,nemam pojma kako da vratim,na sredisnjem di je navigacija sve ok ;(

Link to comment
Share on other sites

Da sad vidim da treba pripazit na to, a šta to staviš na kleme 12V dok skidaš kleme sa starog acu?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.