Jump to content

Check vehicle


Pincho40

Recommended Posts

3 hours ago, davor11 said:

Ja sam promijenio senzore kvačila i kočnice dalje je ok a sve je počelo kad sam mijenjao rikverc šalter na getreibi.

 

Ako misliš na check vehicle grešku,dobro si me sjetio mislim da je i meni od kad sam mjenjao taj prekidac od rikverca počelo to svijetliti.

Link to comment
Share on other sites

On 22. 11. 2021. at 20:04, davor11 said:

 

 

Pozdrav svima evo mene opet.

Danas sam bio u ovlaštenom i ništa mi nisu napravili,da se s clipom uopće ne mogu spojiti na module vrata i da nemaju što na default postavke vracati, po njihovom da trebam žice provjeravati ili minjati modul vrata?

I da s nicim nisam mogao maknuti te module kad sam im rekao da sam ja tu nešto sprckao,e sad što mi ciniti??

Već sam ocajan postao!

 

Stvarno ne znam što bi,a prozori ni prednje brave još ne rade?

Link to comment
Share on other sites

nabavi polovan bsi, možda pomogne.

 

A vidi ovaj c/p sa drugog foruma

 

Rizik (koji se ponekad desi i u ovlaštenom) je da neki modul može otići u vječna lovišta.     

Ti misliš da je to slučajno napravljeno? Imaš čitavu storiju npr oko Seata i njihovog airbag modula - samo mu pročitaš stanje sa nečim što nije 1550 ... i imamo potrebu za novim airbag modulom jer odjednom izbacuje grešku 65535 koja se neda obrisat. A samo si ga "skenirao" da ga pitaš jel OK i ima li problema ....

Link to comment
Share on other sites

 
Pozdrav svima evo mene opet.
Danas sam bio u ovlaštenom i ništa mi nisu napravili,da se s clipom uopće ne mogu spojiti na module vrata i da nemaju što na default postavke vracati, po njihovom da trebam žice provjeravati ili minjati modul vrata?
I da s nicim nisam mogao maknuti te module kad sam im rekao da sam ja tu nešto sprckao,e sad što mi ciniti??
Već sam ocajan postao!
 
Stvarno ne znam što bi,a prozori ni prednje brave još ne rade?
Neznaju s cim si prckao, nisu ni svijesni da postoji nest tako. Ugl da je door module otisao u vjecna lovista a programiran je javljao bi hrpetinu can gresaka o nedostupnosti modula prvo na can mrezi pa onda ostale greske. U clipu bi nacrtao u onoj shemi nakon skeniranja broj modula i crvenu liniju. Ako nesto logicki je iskljuceno onda ni nebude javljalo gresku. Ili si naletio na nekog needuciranog kojem je krajnji doseg citanje greski ili si ih premalo platio da bi dalje nastavili s istrazivanjem/dijagnosticiranjem.
Link to comment
Share on other sites

Ma u po ure ga spojili i to je to,uglavnom rekli su da nema grešaka osim što ne mogu se spojiti na taj modul..?tek posle sam cuo da im je glavni dijagnosticar na bolovanju,a saznao sam da postoji i drugi ovlašteni u zd pa ću ići tamo pitati.Iskreno da znam na koji nacin bi mogao pokušao bi najradije to sam vratiti.

Da nisu uopće culi za pyclip

Link to comment
Share on other sites

Gašperov Split ili Šibenik, mišljenje?

Posla sam im mail za moj problem.

Ima li ko iskustva s njima?

Koliko sam shvatio riješenje za moj problem bi bio normalni ovlašteni koji bi preko neta po mom VIN-u pokupio podatke za moj auto i resetirao sve na tvornicke podatke?

Link to comment
Share on other sites

Šta da ti pokupi po vinu? To da imas centralno i daljinsko i retrovizore na struju? Pa ude u auto vidi tipke na vratima i kljuc itd. Da ti netko da preporuku za tvoj problem ovdje na forumu dal servis to moze. Pa jebate prosli su edukaciju i imaju licencu za servisirat Renaulte, opremu i kojekakve alate dijagnostike i prisupe svim mogucim updateima.. onak dodi tamo i speglaj karticu drugo te ne zanima.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lowlife said:

Šta da ti pokupi po vinu? To da imas centralno i daljinsko i retrovizore na struju? Pa ude u auto vidi tipke na vratima i kljuc itd. Da ti netko da preporuku za tvoj problem ovdje na forumu dal servis to moze. Pa jebate prosli su edukaciju i imaju licencu za servisirat Renaulte, opremu i kojekakve alate dijagnostike i prisupe svim mogucim updateima.. onak dodi tamo i speglaj karticu drugo te ne zanima.

A trebali bi sve to imati i u Zadru pa ne znaju.

Samo sam pitao ima li ko iskustva s njima tu na forumu

Link to comment
Share on other sites

Nemam nikakvo iskustvo s ovlaštenima u Dalmaciji, srećom mi nisu trebali. Ali ako bi morao negdje ići, po informacijama koje sam uspio pohvatati bio bi to Mototest Čagalj u Omišu.

Sent from my SM-G981B using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam isto prije par godina cuo dobra iskustva s njima. Mislim da sam o wifiu predlozio taj servis za odrzavanje u jamstvenom roku.
Mozda ti oko elektronike moze pomoci i Oreč u Sucurcu. Samozatajan je ali zna rijesiti puno toga.
I nije preskup

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 27. 11. 2021. at 16:32, Pincho40 said:

A trebali bi sve to imati i u Zadru pa ne znaju.

Samo sam pitao ima li ko iskustva s njima tu na forumu

Ovlašteni Renault servisi u Zadru su banana. Prošao sam i ja s lagunom agoniju s njima. masakr za živce. 

meni je tu agoniju riješio ovlašteni servis kod Splita, probaj nazvati i objasniti o čemu se radi, 0912009015, majstor se zove Vlado. Sretno

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima i Sretan Božić!

Hvala na broju nazvati ću ,međutim prije par dana sam imao prometnu ,pogodila me neka gospođa pa razbila zadnja desna vrata ,branik i zadnji blatobran. Srića da mi dica nisu bila u autu.pa kad s osiguranjem to riješim da napravim limariju onda ću se s tim problemom pozabaviti. 

Link to comment
Share on other sites

Sad budi pametan i "provuci" ovaj svoj "kvar" kroz osiguranje i popravak auta. :dobroje:

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.