Jump to content

P: Sava Intensa UHP 2 205/50r17 93Y, DOT 0321 i Eskimo HP2 205/50r17 93V, DOT 2021


darijan

Recommended Posts

prodajem 4 navedene gume kupljene u 7. mjesecu 2021., prošle su oko 1000 km normalne vožnje. cijena je 1500 kuna za komplet.

Link to comment
Share on other sites

  • mata73 locked this topic
  • mata73 unlocked this topic

prodajem 2 kompleta iz naslova, ljetne imaju oko 1500 km, zimske oko 3000, cijena za sve je 2800 kuna a u cijenu su uključene i renault steppe felge sa ključem za poklopce. može zamjena za cjelogodišnje 205/55r16 ili 195/65r15 (s oem čeličnim felgama), ne starije od 2021., s vašom nadoplatom ili bez, ovisi o datumu proizvodnje, stanju i proizvođaču. 

Edited by darijan
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 5 months later...

Ispričavam se svima koji su bili zainteresirani, nije me bilo na forumu mjesecima, sve je već bilo prodano do sredine 9. mjeseca tako da može lock.

Edited by darijan
Link to comment
Share on other sites

Vrlo lijep primjer kolegijalnosti i odgovornosti.
Okačiš oglas i javiš se za 15 mj.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja sam tu bio do 7. ili 8. mjeseca, oglas je od siječnja, a koliko vidim interesenata nije bilo do listopada. 

Link to comment
Share on other sites

  • Ivan1902 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.