Jump to content

Megane II, 1.6 16v misteriozan kvar kojeg vučem već 3 mjeseca


Sudac

Recommended Posts

Kod mene tu za vrijeme rata je bio jedan lik iz mog sela i radio je u brodogradilištu. Vjv osnovna škola ako i to. Kad je zagustilo,vojska ga je čuvala dok je radio dijelove za topove i sva vozila koja su se modificirala za tu svrhu.
Za zvonik na jednoj crkvi je radio ručno dijelove mehanizma,a sat s zvonima je krenuo nakon 10 godina jer je on uspio izraditi dio. Zupčanike je računao sam,sakrivao ploču u škveru da nitko ne vidi a kad sračuna,rukavom obriše kredu s ploče i ode. Još je živ,ima bar 85 sada,živi u bijedi.... Može se naletit na genija lako a puno ih je propalo...

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Meni su cajgeri, pokazivači smjera i sve lampice na instrument tabli na Polu podivljale, palile se i gasile kak im je došlo, išao na par mjesta kod elekteičara i svi su me u startu odjebali da trebam novu ili polovnu tablu uzet. Na kraju sam ostavio auto kod DR Auto i oni su ju izvadili i nosili nekom dedi koji jedini jos to radi (popravlja pokvareno). Veli djelatnik iz DR Auto da su sretni da njega imaju jer im odrađuje hrpu elektronike, ali isto na moj upit tko je i di se nalazi nisu htjeli reći, čak mi je na pultu čovjek rekao da mu donesu dijelove za popravak i previše ne pitaju jer deda nije za razgovor i ne voli kad ga se previše ispituje. Njima je najbitnije da uredno odradi posao, oni ga plate, uzmu koju stoticu sebi i svi sretni...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.