Jump to content

Krckanje u A stupu clio 3


Zrmi RS

Recommended Posts

Imam nekakvo krckanje u A stupu na vozačevoj strani. Negdje u razini visokotonca. Nema što nisam napravio. Maknio sam plastiku s stupa, išpricao sve sa silikonskim i masnim sprejem. maknio plastike s bočne strane kod vrata. Maknio i lijevu ventilaciju i ništa nisam napravio. Čak sam i retrovizor maknio i ništa.Kad je hladan ne čujem to krckanje dok se malo ne ugrije. Totalno suprotno od normalnog. Zvuk je sličan krckanju šarke na vratima, ali ona ne bi smjela krckati kad su vrata zatvorena. pomislio sam da šajba to radi ali mislim da je to nemoguće.Znam da sam zvuk imao i kad sam cijelu tablu maknio kad sam kutiju ventilacije mjenjao. Samo što je ondabilo toplije pa se manje čulo. Evo ako netko ima ideju kako dijagnosticirati odakle dolazi, ili nešto nek napiše. Problem je što krcka samo od sebe i to ne stalno osim ako nevozim nanekoj cesti koja je neravna pa onda koliko toliko i čuješ. No doslovno za izludit, a sve podmazano...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.