Jump to content

Twingo kazetofon


Kasabian

Recommended Posts

Živjeli!

Znam da nema baš puno smisla, ali tražim ovaj radio u ispravnom stanju...

img_20191204_193419-1.thumb.jpg.d5aea3d7423589d9861771a5a2bc300f.jpg

Znači samo taj, nikakav drugi. Hvala!

Link to comment
Share on other sites

Nemam ovakav ... je li po necemu bolji ili trazis samo zato sto je jednorog ?

Link to comment
Share on other sites

Šteta... tražim zato jer je taj originalni koji se ugrađivao u Twingo 97.-98. Ima tu boju iz interijera i taj natpis Twingo na poklopcu. Zbog toga mi je zanimljiv. Ima jedan na ebayju, ali ne bi baš dao 80 eura za njega ako ne moram. Na francuskim oglasnicima ima nešto, ali je taj narod retardiran i neće poslat ništa. Kod nas sam vidio jedan davno, ali ne nalazim u pravilu za sad. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam našao... zvao sam i par oglasa Twinga za dijelove, ali ništa... kužim, ljudi su 2000ih to masovno bacali da bi stavili unutra radio s CD-om...

Link to comment
Share on other sites

Vidio sam taj, ali nekak mi se ne uklapa u auto s 34000 :D Kolko je analizi dostupno, vidim da su i gumbi malo zguljeni, a to necu... ima ih još dovoljno po bespućima interneta da ne riskiram s ovim... samo je problem ili u dostavi ili u cijeni... nisam škrtac, ali mi je malo ipak previše davat za tak nekaj 80ak eura... 

Link to comment
Share on other sites

ipak tražiš nešto staro 20 i nešto godina, ne znam dali ćeš uspjeti naći nekorišteni, tj. kao novi. Ovaj gore samo izgleda prljavo, natpisi se nisu izbrisali. Ako kazeta radi...

Link to comment
Share on other sites

@Kasabian Što na ovome tvome ne radi? Možda možeš sklopit od više njih ono šta ti treba. Pogotovo ako je isti dobavljač uto vrijeme radio Renaultu sličan radio za više modela, možda dijele interne komponente, tipa mehanizam kazetofona.. Vjerojatno se ne tribas ograničit na baš ovaj ispravan ako bi Iša u tom smjeru

Link to comment
Share on other sites

Ne radi ništa jer ga uopće nema... tako da tražim radio s ciljem da ga ugradim u auto. Za Twingo je bio taj poseban radio, nije se ugrađivao u ostale modele niti bi se uklopio u interijer ostalih modela. Inače je baza Blaupunkt ACR 3250, ali za Twingo je u sivoj boji, na poklopcu kazića piše Twingo i ima zeleno osvjetljenje za razliku od ACR 3250 koji ima narančasto...

Edited by Kasabian
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.