Jump to content

Kontrolna ploča Laguna 2, 2005 g. PROBLEM


Reno2

Recommended Posts

Pozdrav ekipa i molim za pomoć.

Upalio sam auto, središnji stup( navigacija,radio i klima) rade, ali kontrolna ploča ne radi.Turceler, gorivo, temperatura, brojač kilometara, mali display ne rade. Žmigavci samo svijetle, ali se ne čuje klik,klik,klik,klik...Vozim se normalno.

Dali ploča ima svoj osigurač i ako da gdje se nalazi, da njega prvo probam eliminirati, ili je nešto drugo u pitanju? 😞

Hvala unaprijed 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Reno2 said:

Pozdrav ekipa i molim za pomoć.

Upalio sam auto, središnji stup( navigacija,radio i klima) rade, ali kontrolna ploča ne radi.Turceler, gorivo, temperatura, brojač kilometara, mali display ne rade. Žmigavci samo svijetle, ali se ne čuje klik,klik,klik,klik...Vozim se normalno.

Dali ploča ima svoj osigurač i ako da gdje se nalazi, da njega prvo probam eliminirati, ili je nešto drugo u pitanju? 😞

Hvala unaprijed 

Uspio sam riješiti problem, na jedno stranom forumu čovjek kaže treba odspojiti minus na akumulatoru na 15ak minuta, vratiti ga i prordiolo...nadam se ne samo kratkoročno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.