Jump to content

MediaNav - Ne čujem pozive preko Bluetooth-a Clio IV 2013. 1.2


ferox

Recommended Posts

Imam Clio IV 2013. 1.2 motor. Imam problem sa zvukom od poziva kad sam spojen na Bluetooth. Znači oni mene čuju, ja njih ne.

Updateao sam software na zadnju verziju (4.1.). Probao sam na 2 različita mobitela: Xiaomi Mi 10T i iPhone 8. Zvuk je na max glasnoći na mobitelu i medianavu. Bluetooth na mobitelu ima dopuštenja za pozive i sve ostalo. Probao sam i unpairat, forget all devices i opet neće. Poslao sam poruku prošlom (prvom) vlasniku da ga pitam jel i on imao taj problem, čekam odgovor.

Muzika radi, mogu odgovorit na poziv preko ekrana, pristupit imeniku i prošlim pozivima. Zvao sam više ljudi i isti je problem. Oni pričaju, ali ja njih ne čujem

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, mata73 said:

Isti problem imam na C3 i jedino pomaže skidanje kleme sa akumulatora na 30s.

Pomogne li dugotrajno ili?

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom na 7-10 dana.
Jucer sam isto morao odkopcati aku.
Skužih da se najvise zblesira kad razgovaram ma mob i uđem u auto i pokrenem motor.
Kod spajanja se zezne.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pozdrav još uvijek nisam riješio ovaj problem. Znači spojim se uredno na Bluetooth, mogu puštat glazbu preko mobitela, mogu i uputit pozive preko medianav-a i učitat kontake. Ali kod poziva, ne čujem što priča druga strana. Oni mene čuju uredno.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ferox said:

Pozdrav još uvijek nisam riješio ovaj problem. Znači spojim se uredno na Bluetooth, mogu puštat glazbu preko mobitela, mogu i uputit pozive preko medianav-a i učitat kontake. Ali kod poziva, ne čujem što priča druga strana. Oni mene čuju uredno.

A ono...znam da je entry level al daj pogledaj da nisi stisnuo mute.

Desilo mi se par puta

Edited by BorisL
Link to comment
Share on other sites

Jesi probao otkopčati aku?
Provjeri mikrofon ili ponovo apdejtaj software makar isti.

Link to comment
Share on other sites

Spojiti se sa Android auto i provjeriti postavke da li su uključene sve dozvole. 

Link to comment
Share on other sites

On 08. 04. 2023. at 20:22, BorisL said:

A ono...znam da je entry level al daj pogledaj da nisi stisnuo mute.

Desilo mi se par puta

Na koju točno mute tipku misliš?

 

Nisam još otkopčao akumulator. Nije u mikrofonu problem, oni mene čuju.

Link to comment
Share on other sites

On 08. 04. 2023. at 21:40, Vladek said:

Spojiti se sa Android auto i provjeriti postavke da li su uključene sve dozvole. 

Nema Clio 2013. podršku za Android auto.

5 hours ago, BorisL said:

Na onoj ručici iza volana

Ma nije, kažem ti muzika svira normalno preko Bluetootha, a pozivi se ne čuju.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.