Jump to content

Poklanjam Zanussi usisivač bez vrečice


riceburner

Recommended Posts

Daklem, žao mi bacit, prodavat mi je neugodno, a za garažu/radionu već imam...

Radi se o slijedećem, usisivač je "ispravan". Kako ima daljinsko upravljanje brzinom okretaja na ručki,

pametni neki inženjer je u crijevo stavio krutu žicu koja je naravno s vremenom pukla... ja sam potenciometar,

premjestio na početak crijeva i tako dobio opet potpuno funkcionalan usisivač, ali bez daljinskog upravljanja brzinom vrtnje.

Ako nekome treba nalazi se u Brdovcu kod Zaprešića, tko se prvi javi njegovo...

20220306_105630.thumb.jpg.2b65fc82ed4024c03f74cbdd7255a092.jpg

20220306_105648.thumb.jpg.238eacae0a1dcd9a14f27ee0773a2047.jpg

Link to comment
Share on other sites

Malo.mi daleko Zaprešić ali bi mi baš dobro došao za garažu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, riceburner said:

Daklem, žao mi bacit, prodavat mi je neugodno, a za garažu/radionu već imam...

Radi se o slijedećem, usisivač je "ispravan". Kako ima daljinsko upravljanje brzinom okretaja na ručki,

pametni neki inženjer je u crijevo stavio krutu žicu koja je naravno s vremenom pukla... ja sam potenciometar,

premjestio na početak crijeva i tako dobio opet potpuno funkcionalan usisivač, ali bez daljinskog upravljanja brzinom vrtnje.

Ako nekome treba nalazi se u Brdovcu kod Zaprešića, tko se prvi javi njegovo...

 

 

Može meni za garažu. :) 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.