Jump to content

P: Laguna dci 2007. Oglas iz usluge


dado_sk

Recommended Posts

Prijatelj prodaje. Prvi vlasnik. 20 000 kn. Nije fix. 120 tkm. 110 KS veliki servis ima. Rega godinu dana skoro.  Ima skromnu opremu i ručnu klimu ali za tako star auto nije to minus. 

IMG_20220324_092035.jpg

IMG_20220324_091938.jpg

IMG_20220324_091932.jpg

IMG_20220324_091921.jpg

IMG_20220324_091905.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mali update ovdje da kolege znaju: 

Auto ima zamjenski prednji branik i lijevo svijetlo. Očešao ga je motor prilikom izlaska iz dvorišta. Ti je napravljeno,ali tko zna kvalitetu VELAS dijelova,jasno će mu biti 

Klima ne radi. Nije nikad ni upaljena bila i jučer su kupci gledali i javili mi. Nisam znao i moja isprika kolegi na tome 

Cijena nije fiksna tako da bi ja da kupujem išao u smjeru "popravi klimu i kupujem",jer je auto dobar za te novce. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kum i ja smo išli pogledati auto jer on kupuje ali ne zna što.
Kako je rekao kolega klima ne radi (nema plina), plahon visi i zimske gume su eventualno za ovo ljeto.
Ostalo sve je u dobrom stanju, motor radi odlično, dobro vuče i ne dimi, iznutra je očuvan kao i izvana.
Ovjes je utegnut kao i cijeli auto, dakle nema čudnih zvukova, krckanja i sl.
Moj kum je odustao jer je došla direktiva od kuće da ne dovozi auto ako plahon visi.

Za te novce zbilja ne možeš kupiti ništa bolje i sigurnije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moram se osvrnut na ljude..

direktiva je dosla da zbog baldehina odustane, al to kaj klima ne radi i mozemo samo nagadat kaj treba popravit, to nema veze.

 

Link to comment
Share on other sites

Klimu bi mu rekao nek napravi. Ostalo ulaganje ne prelazi cijenu velikog servisa. Ako netko misli kupiti auto za 19 tkn i nemati ulaganja,taj je u debeloj zabludi. 

Baš zanimljivo za otvoriti novu temu: kupiti auto s malo km održavan od prvog vlasnika s estetskim nedostacima i 120 tkm ili šoderaški ušminkana,lijep,sjaji se,branici uredni,sjedala kemijski oprana s "180" tkm a u stvari s 350+ tkm,kvačilom pred kraj,zamašnjak lupa,dizne već treće u njemu kodirane 7.pura,turbina ajme majko.. amortizeri ne postoje.. ali eto. Sjaji se. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Točno to Mata prica godinama samo ispada da laprdam.
Uvijek ce 95% ljudi kupiti ušminkano s**nje na koje ce u roku 3 mj ulupati 2000 € nego kupiti dobar, usčuvan , redovno i preventivno održavan auto ali se ne sjaji ko pasja jaja i dati za njega 500€ više od prosjecne tržišne cijene.
Nekad sam suosjecao sa takvim zajebom kod kupnje ali sad više nimalo posebno kod ponavljača.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja još nisam sreo nikog tko će platiti vise ili kupiti starije sa vise km.

Stavi 2 ista auta jedan do drugog. Recimo ova laguna i od mog starog.

Od mog starog je sva fina, od branika do branika tj ogreban je zadnji branik. 2003g, 120ks,  privilege, tamno siva. duple gume i felge. Regana godinu dana i 45ooookm. Motor generalno (stvarno) uređen pred 80-90tkm, skupa sa kvacilom i periferijom oko motora. Sva mehanika 1/1, sva. Samo tada je bilo potrošeno oko2ooo€ na dijelove i reparacije sa popustima. Od kvarova su prisutni senzori na felgama koje svako malo gasim pa se sami upale pa ona baba unutra stalno ponavlja da je stanje kritično, tapiciri na vratima oko kvaka su se malo skupili, ne svijetli displej od klime i ladica preko radija ne radi Soft close. 
 

Siguran sam da je nitko nebi ni pogledao za 2000 (ili manje) € da stoji kraj ove gore koja je realno kočija za tu od mog starog.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, laci said:

.........ne svijetli displej od klime 

To se da lagano riješiti. Barem sam ja uspio. Trebalo je prelemiti spojeve od nekih ledica na ploči od klime.

Link to comment
Share on other sites

Zašto misliš da je ova kočija? Zbog plafona koji visi? Ili VELAS branika? Pa to je ulaganje od 300 eura. To što nema senzore i automatsku klimu i samoparkiranje je plus s obzirom da ima 14 godina. Auto je potpuno mehanički zdrav. Da mi financ dopuštaju,bila bi mi ispred zgrade. Dovoljno je pogledati šta se nudi za te novce i teško je naći nešto bolje pod uvjetom da se traži takva klasa. Dizel s 120 tkm a da je mlađi od 4 god je misija nemoguće naći. Svi su debelo preko toga a pogotovo stari auti od 14 god. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, dado_sk said:

Klimu bi mu rekao nek napravi. Ostalo ulaganje ne prelazi cijenu velikog servisa. Ako netko misli kupiti auto za 19 tkn i nemati ulaganja,taj je u debeloj zabludi. 

Baš zanimljivo za otvoriti novu temu: kupiti auto s malo km održavan od prvog vlasnika s estetskim nedostacima i 120 tkm ili šoderaški ušminkana,lijep,sjaji se,branici uredni,sjedala kemijski oprana s "180" tkm a u stvari s 350+ tkm,kvačilom pred kraj,zamašnjak lupa,dizne već treće u njemu kodirane 7.pura,turbina ajme majko.. amortizeri ne postoje.. ali eto. Sjaji se. 

 

Ja sam nedavno prodao E90 sa skoro 400 000 km, star 14 godina, za oko 40 tkn...bio je cca 2 tjedna na njuskalu...stavljao sam ga i prije na njuskalo ali sam stavio nerealnu cijenu jer ga nisam ocito zelio prodati a onda sam stavio potpuno novi oglas sa realnom cijenom i otisao je...

Turbina dobra, nikada mijenjana, amortizeri prva ugradnja, nisu curili i jos su prolazili tehnicki, dizne sve original, zamajac mijenjao na oko 300 000 i isto dobar...i da, isto se sjajio...😄

Kupio ga inace automehanicar...on bi sigurno prepoznao da je auto los.

Link to comment
Share on other sites

Hehe, možda se sjećate mog upita nedavno za realnu cijenu mog Scenica. Uglavnom, okinuo sam ga na oglase za 24000kn (mislim da ih je jako malo inače preko 15000, ali ti se sjajeeeeee)... Mjesec dana nitko nije zvao. Odjednom zove čovjek iz Rijeke, jako uporan bio.

Uglavnom, taj dan sam skinuo oglas sa Indexa jer sam shvatio da bih bio budala da ga prodam i za točno dvostruko više novaca kupim Scenica 2013 jer je eto noviji :)

 

PS: auto sa prašinom na motoru i obješenim nebom mi je prvi odabir uvijek, daj bože da je to najveći problem kod bilo kojeg auta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Obiješeno nebo je cca 500 kn, bar je toliko bilo prije koju godinu kod mene u Kž. S klimom bi mogao biti veći trošak, a možda samo dopuniti. Da sada kupujem auto za 2 soma eura svakako bi ozbiljno uzeo u obzir ovu Lagunu.

Link to comment
Share on other sites

Auto vjerovatno vrijedi, ali slike su nikakve.
Ne možeš niti približno steći dojam, ikakav, o bilo čemu...

Sent from my RMX2170 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule said:

 

Ja sam nedavno prodao E90 sa skoro 400 000 km, star 14 godina, za oko 40 tkn...bio je cca 2 tjedna na njuskalu...stavljao sam ga i prije na njuskalo ali sam stavio nerealnu cijenu jer ga nisam ocito zelio prodati a onda sam stavio potpuno novi oglas sa realnom cijenom i otisao je...

Turbina dobra, nikada mijenjana, amortizeri prva ugradnja, nisu curili i jos su prolazili tehnicki, dizne sve original, zamajac mijenjao na oko 300 000 i isto dobar...i da, isto se sjajio...😄

Kupio ga inace automehanicar...on bi sigurno prepoznao da je auto los.

Kupiš 2.2 lagune ovakve za 40 tkn. Nije ti baš usporedba. 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Prodan isti dan kako je stavljen na parkiralištu Konzuma s natpisom prodaje se. Otišao za 16 tkn. Može lock. 

Link to comment
Share on other sites

OD ožujka je stari natpis već apšisao vjerovatno pa je morao novi stavit

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.