Jump to content

auto trza prilikom dodavanja gasa


Hrvoje25

Recommended Posts

Kolege molim Vas pomoć ako je imao tko slična  iskustva sa današnjim kvarom.

Radi se o laguni coupe 2.0t gt

Svjećice nove original NGK prije 5  mjeseci, bobine u redu(testirano ) i jednostavno prilikom dodavanja gasa auto trza kao da gubi snagu te ne može   da povuče.Mislio sam da je problem oko plina međutim i na benzinu istva stvar.

Na dijagnostici se pokazuje missfire na svim cilindrima i naravno prateći nezaobilazni check antipolution system na komadnoj ploči.

Da li je moguće da je prednja   lamda sonda u banani te šalje krive  informacije te mi radi probleme?

Hvala svima unaprijed

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo ako kome pomogne..

 

Lamda sonda u defektu, kod anđelka 450 kn i vozi.

 

Pozdrav svima

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Hrvoje25 said:

Evo ako kome pomogne..

 

Lamda sonda u defektu, kod anđelka 450 kn i vozi.

 

Pozdrav svima

Koja lambda? Prva ili druga?

Link to comment
Share on other sites

Meni izgleda na nadomak 200.000km rikava druga lambda ona iza katalizatora.

P0136

Link to comment
Share on other sites

točno na 266000 km,preventivno sam promjenio svjećice i 3 preostale bobine.Jednu sam promjenio prije 40000 km.

Ugl svjećice,3 bobine i sonda 1200 kn

Link to comment
Share on other sites

Scenic mi zna zatrzati u prvih parsto metara pri prvoj voznji u danu? Poslije kad se malo ugrije, ne

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, frenchkey said:

Scenic mi zna zatrzati u prvih parsto metara pri prvoj voznji u danu? Poslije kad se malo ugrije, ne

dizel ili benzin?

Link to comment
Share on other sites

valjda je već poznat diljem foruma, skupa sa problemima koje mi je priredio, a i u potpisu je... :bigl:

 

opširnije u temi Opet zaje...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.