Jump to content

Android tablet u Clio 4


hrvoje_hr

Recommended Posts

Pozdrav, je li itko s foruma ugrađivao 9-10" Android tablet umjesto klasičnog Medianava? Zanimaju me iskustva.

Vidio sam da ih ima za tisuću do dvije, ali svi dojmovi i videi su iz Italije ili Turske.

Izgleda mi jako, jako zanimljivo. 

Link to comment
Share on other sites

Kupio ga s AliExpressa i vratio ga nazad jer CANBUS nije radio, odnosno nije mogao prepoznati komande na volanu. Pored toga, plastika/kućište koje je došlo s njim u kutiji nije 100% odgovaralo onim ventilacijskim rešetkama i to dosta ružno izgleda. Ovisi na šta naletiš, može biti dobro, a može biti i škart kao moj primjerak.

Doduše, nudili su mi pomoć pri promjeni rasporeda žica u konektoru i lemljenju, no da sam znao kako je to potrebno raditi ne bih ga nikad kupio. Ako sam kupio android za Clio IV, onda ga želim ugraditi u Clio IV i koristiti, a ne raskopati interne konektore i lemiti žice. 😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.