Jump to content

Ugradnja usb-a u Auto i visokotonca (tweeteri)


uHazBrainz

Recommended Posts

Bit cu kratak

Ovako imam Megane-a Coupe 2010 godiste. On u sebi ima ovaj utor i ovo mu je straznja strana . Mene zanima da li bi mogao kako ugradit ovo https://eurofrance24.com/controller-usb-aux-renault-280230002r-megane-3.html ?

Za visokotonce tj tweetere imam utore međutim nemam provedene kablove, koliko bi bilo problematicno to provuc i di bi se to moglo kupit i nabavit?

Svaki savjet puno dođe 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je mjesto za reci dobar dan i predstaviti sebe i auto. Pitanja se postavljaju u za to predviđene teme.
Malo zastarjelo, ali takva su pravila.
Kolege će odobriti pristup pa onda pitaj

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da stock HU ne ide s dodavanjem USB-a baš tako. Tweetere za privuć treba čupat armaturu ili obilazit okolo naokolo ako uspiješ. Za njih također trebaš skretnice. Nije baš plug and play.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Evo, sad imaš puni pristup forumu...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.