Jump to content

Automatska ručna kočnica


Reno2

Recommended Posts

Pozdrav,

Dali je netko imao problema sa ručnom.

Kad ugasim auto ne aktivira ju, već izbaci crvenu obavjest APPLY HANDBRAKE

Povućem rukom, zasvijetli na sekundu crvena diodica, pokaže oznaku ručne kočnice na displayu na sekundu, ugasi i onda i dalje svjetli obavijest.

Što bi moglo biti, na godišnjem sam i nemam baš mehaničara u blizini

Hvala na pomoći

Link to comment
Share on other sites

ništa što bi mogao na g.o .mogao riješiti. Ostavi u brzini, i kamen pod kotač ako je nizbrdo i uživaj na odmoru

Link to comment
Share on other sites

A da, nema druge...

Mislim da je motorić vrisno. Tu vjerojatno teško da neko ima?!

Link to comment
Share on other sites

pa možda i ima, ovisi gdje si

ne mora biti motorić, često im neki jeftini relej crkne, pogledaj po yt

Link to comment
Share on other sites

Negdi oko Slavinskog Broda, ako je relej, svakako mora dole, pa proguglam malo.

 

Link to comment
Share on other sites

Odvezo ga na dijagnostiku, kažu, neka greška sa modelom, obrisali grešku i sada radi...

Dokle, vidjet ćemo...uglavnom, vjerojatno negdje instalacija u sitnim problemu

Link to comment
Share on other sites

@frenchkeyponovilo se isto, kako su i rekli.

E sad, u servisu su mi rekli, ako kupujem polovni motorić, da bi taj polovni trebao softverski izbrisati kako bi se mogao ugraditi na moju šasiju....

Dali bi to bila točna informacija, meni nema logike, ali nisam sa strujom na TI.

Ako itko zna i može pomoći, bio bi zahvalan

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Problem riješen nakon odlaska trećem električara.

Stvar je bila u instalacijama, nakon 17 godina, žice su popustile, istrunule od vremenskih uvjeta, iste su zamjenjene. Sad još moram otići mehaničaru da mi pomočnu ručnu spusti nazad u ležiste jer sad nakon prvog aktiviranje je i tu vrijeme pokazalo svoje, pa ju nije vratilo nazad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.