Jump to content

Megane 2 cc 2008 god prednja svjetla


miki ZD

Recommended Posts

pozz imam svjetla sa lećom, loša su već i  trebao bi ih zamijeniti. Vidio sam da  za mk 1 ima dosta kombinacija farova a za mk2 baš i nema.

Ima li netko kakvu ideju na kojoj stranici da pogledam za farove i što trebam paziti pri kupovini.

 

Link to comment
Share on other sites

Reparirat originalne sa h7 bifokalnim projektorom u koji ide obicni h7 ili led h7 po tvom izboru plus H1 isto led ili obicni
Jens, Vrapce

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ipak ništa od igre sa farovima,nit znam nit imam vremena,moram kupiti druge.

Tyc,Depo???   Polovni su vjerovatno za ništa kao i moji.

Link to comment
Share on other sites

Prije dvije godine sam na Megane 2 sedan stavio Valeo, tada im je cijena bila oko 1200kn po komadu. U servisu su mi isto nudili Tyc, ali sam se ipak odlučio na skuplju varijantu.

Link to comment
Share on other sites

Koja je uopće razlika između farova sa ph 1 i ph 2

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ph2 ima leću, ph1 nema. Mogu se staviti jedni umjesto drugih, s tim da usput mijenjaš branik i blatobran od iste generacije :bigl:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Kupio sam Valeo na Daparto,povoljnije dosta nego kod nas.
Danas stigli.

Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.