Jump to content

Clio 2 žmigavci


Dule

Recommended Posts

Žmigavci su prestali raditi, ne rade ni sva 4, ni kada se daljinski zakljuca, a ne rade ni kada se pojedinacno pale lijevi-desni...znaci totalno ne rade, nema nikakvih zvukova.

Za sada sam pregledao osigurace, u motornom prostoru sam pogledao releje kraj akumulatora i probao nekima istih karakteristika zamjeniti mjesta ali i dalje ne rade zmigavci.

Jel netko imao takav problem?

Link to comment
Share on other sites

U nekakvoj magli mi je da je automat zmigavca u prekidaču za sva 4, ne garantiram [emoji1787]

Sent from my RMX2170 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Gdje se uopće nalazi relej za žmigavce u Cliu Storia? Jer me zanimaju oznake na njemu i koliko ima PIN-ova, s obzirom da sam planirao standardni zamijeniti za ovaj koji podržava LED žmigavce kako ne bih imao hyperflash.

Probao sam zujati po netu ali nisam pronašao ništa konkretno.

Link to comment
Share on other sites

U Cliu 2 (2001.) se nalazio kraj lijeve noge, u UHC-u.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da nema klasicne releje zmigavaca nego mikroreleje na stampanpoj plocici

 

Barem je tako bilo na mom scenicu 2000g  i onaj zvuk je prenosio preko malog zvucnika 

 

Meni je bio krepao taj relej i tak mi je majstor rekao 

Da ako ne uspije zalemit zice i spojit klasicni da cu morat mijenjat to komplet a to je vuklo i kod kljuca i jos svasta nesto 

 

Tak da ako laze majstor lazem i ja sad

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Ne pomaže... Nekoliko različitih sam naručio za koje je pisalo da su canbus i da ne uzrokuju hyperflash pa opet brzo miga. Jedne su samo radile dva dana normalno i onda bi random počele migati nekad normalno a nekad histerično 😂😂

Link to comment
Share on other sites

Čitao sam da ih treba dobro smjestiti zbog hladjenja jer se jaaako griju. Mislio sam to elegantno riješiti sa relejem ali kujac očito...

Previše zahebancije da bi imao LED žmigavce. Biti će dobri i postojeći 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.