Jump to content

K: Auto :)


Guest

Recommended Posts

Bok svima,

kupujem nekakvu škatuljicu :D

Idealno Renault ali i ostali dolazi u obzir. 

  • do cca 4500 eura max (moze i jeftinije ali molim da se ne nude bas auti od soma eura)
  • do cca 130.000 kilometara
  • od 75ks na vise
  • ne stariji od 2008
  • iskljucivo benzinac bez plina
  • klima i servo obavezni

Ako netko ima ili zna za nesto slicno slobodno neka javi.

Oglasnike sam pregledao, hvala.

Edited by rise
Link to comment
Share on other sites

ovaj twingo RS kaj si linkao je predivan 🥰 uf, koja pila

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ovo nije zatvoreno, pa da ne otvaram novi topic bezveze:

zna li netko za dobar Twingo 1 da se prodaje? Oglasnike sam pregledao i ne dopada mi se nista da bi isao pogledat. Ukratko trazim Twinga prve generacije u dobrom stanju koji bi posluzio jedno vrijeme, a onda moguce usao u fazu projekta. Godiste i oprema su nebitni, preferiram da je povoljan, uredan, registriran barem nekoliko mjeseci i bez vecih pocetnih ulaganja. Ne ocekujem cudo ali ocekujem vise od onog kaj ovi po oglasnicima nude… 

Link to comment
Share on other sites

Oglase ovdje si pogledao, mislim da je nedavno bio jedan ovdje na prodaju..@Kasabian ili netko tko vozi old school primjerke

Poslano sa mog 9026X koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Twingo I, 2006., 16v, rega do kraja 10mj iduće godine. 

Ja sam ga uzeo prošlo ljeto. Nije neki izložbeni primjerak što se tiče estetike al je mehanički super. Ima cca 142tkm. 

Svasta nešto sam i promijenio na njemu, ako te interesira javi se na pp.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ajde da i ovo podignem :D Kupujem auto, Njuskalo i ostalo je postao totalni šoderaj olupina, pa trazim nesto provjereno.
 

do cca 6-7k eura (moze i jeftinije ali molim da se ne nude bas auti od soma eura)

do cca 130.000 kilometara

od 75ks na vise

ne stariji od 2013

iskljucivo benzinac bez plina

klima i servo obavezni

Ako netko ima ili zna za nesto slicno slobodno neka javi.

Link to comment
Share on other sites

On 06. 06. 2023. at 14:08, riceburner said:

Meg 2 GrandTour 2008? :luda:

Javi ako ima nešto novije, 2008. već imam. 😉

rise, sry. kaj upadam u oglas. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Vladek said:

Javi ako ima nešto novije, 2008. već imam. 😉

promjena plana, Fabia upicanjena i ostaje do daljnjeg na tvoju zalost,  trenutna situacija ne dozvoljava kupovinu nove Fabie, a dodatni okidac je bio sto su se opet rokovi isporuke produljili i kao takvi opet podlozni korekcijama samo na gore, npr Kamiq vec sad kasni 2 mjeseca, navodno bi trebao pocetkom kolovoza, ali nije nije sigurno...

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, rise said:

deda opet si dementan, upao si u topic ko šeks u brendi :D

 

ajd barem je topic na vrhu i čita se :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, rise said:

je je...citam i hodam pjeske jer su po oglasnicima samo kante :D

Ma ti moras uzet twinga rs-a i onda ces se umiriti a do tad ti vrag nece dat mira 😂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dasso299 said:

Ma ti moras uzet twinga rs-a i onda ces se umiriti a do tad ti vrag nece dat mira 😂

tocno to ali kad god imam "viska" love nema dobrog Twinga nigdje... trenutno u HR oglasnicima samo jedan za 11.000 eura (??? hahhaha) i 19 komada na mobile.de, niti jedan mint stanje....
 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, rise said:

tocno to ali kad god imam "viska" love nema dobrog Twinga nigdje... trenutno u HR oglasnicima samo jedan za 11.000 eura (??? hahhaha) i 19 komada na mobile.de, niti jedan mint stanje....
 

Ma moje osobno misljenje je da ne vrijedi 11€ al dobro svatko ima pravo na svoje.. jbga moj nije mint al je top stanje.. i sam sam trazio original al nisam nasao pa sam uzeo ovaj al sa 81tkm i ja sam mu treci vlasnik i bez karambola i tako da je pala odluka da je to to 😂😂

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dasso299 said:

Ma moje osobno misljenje je da ne vrijedi 11€ al dobro svatko ima pravo na svoje.. jbga moj nije mint al je top stanje.. i sam sam trazio original al nisam nasao pa sam uzeo ovaj al sa 81tkm i ja sam mu treci vlasnik i bez karambola i tako da je pala odluka da je to to 😂😂

i11k za auto koji niti ne odaje mogucnost da bi bio top, te ima preko 150 tisuca se stvarno 11k cini.............
uzeo bi ja i dobro sacuvanog, ne mora biti kolekcionarski primjerak ali da je dobar, a ne da sa slika vidim da je imao macehu umjesto majke :D

Edited by rise
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, rise said:

i11k za auto koji niti ne odaje mogucnost da bi bio top, te ima preko 150 tisuca se stvarno 11k cini.............
uzeo bi ja i dobro sacuvanog, ne mora biti kolekcionarski primjerak ali da je dobar, a ne da sa slika vidim da je imao macehu umjesto majke :D

Hahahaha a da.. kad na slikama ne izgleda top mos mislit kakav je uzivo...

A za 11 msm da bi trebao bit zlatan i sa max 50tkm.. 😂

Jbga ja sam svog jos malo personalizirao i uzivam.. iako me malo kopka clio 2 ph2 rs ali tesko ga naci dobrom stanju a nakon ovog twinga tesko bi pristao na "losije" 😂😂

Link to comment
Share on other sites

ne prodaj to, ne budi lud :D vidis da potraga moze trajat godinama...

doduse ako se odlucis na prodaju to bi meni rijesilo odredene probleme :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, rise said:

ne prodaj to, ne budi lud :D vidis da potraga moze trajat godinama...

doduse ako se odlucis na prodaju to bi meni rijesilo odredene probleme :D :D :D

Hahahahaha u prijevodu meni bi prebacio svoje probleme 😂😂

Ma nezz ni sam nisam pametan jer prvo nemam zivaca stavit to u oglas i slusat pozive idijota koji rs-a uspređuje sa 1.2 16v i takve stvari.. a drugo, neci nesto da je u dobrom (da ne pricamo vrhunskom) stanju je skoro pa neizvedivo 🤦🏻‍♂️

Link to comment
Share on other sites

ovo prvo je puno lakse kad imas dobar auto... ali naci nakon toga nesto je skoro pa nemoguce...

nista, ako se predomislis - tu sam :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.