Jump to content

DAB+ radio


NepoznaT

Recommended Posts

Pozdrav ekipa.

Sjever Hrvatske. Lovim preko 20 slovenskih dab+, mislim da cak i nekoliko austrijskih, a od hrv. samo hrt1 i hrt2. Prema web stranicama nekoliko lokalnih radio postaja, vidim da odasilju i takav signal, ali meni ga u autu ne lovi.

Koliko znam takav signal bi se vec par godina trebao emitirati (konkretno za moje podrucje s Ivancice).

Imam Rlink2, 2.2.19.300 ako je bitno.

 

Ima li tko iskustva s dab+ frekvencijama?

Link to comment
Share on other sites

Slican ili mozda cak identican slucaj sa radio postajama sam i ja primjetio na nekakvom USB radiju iz Lidla, dakle nije u pitanju auto radio, ali isto prima "20 slovenskih dab+, mislim da cak i nekoliko austrijskih, a od hrv. samo hrt1 i hrt2". Okolica ZG je kod mene u pitanju.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

ostale radiopostaje nisu platile koncesiju za DAB tako da nakon probnog free roka su svi nestali osim HRT...

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.