Jump to content

Media Nav Evolution


Tom

Recommended Posts

Pozdrav, pitanje. U Trafficu imam Media Nav? 2019/8 godište.

Sw verzija 1.0.13.1.366_r39

Po uputama smo valjda aktivirali prilaz temperature na ekranu. Ali se oni ne prikazuju.

 

Da li postoji način da se temperatura aktivira? U onom test meniju je označeno sa On.

 

Drugo pitaje - Android auto. Da li za to treba dodatan modul ili je stvar sofrware-a?

 

Hvala na odgovorima!

Link to comment
Share on other sites

Za korištenje Android Auto trebaš spojiti mob.putem USB na MediaNav u autu i onda ti automatski ponudi instalaciju software na mob.i spajanje na ekran automobila. Kod mene da bi koristio Android auto uvijek treba biti spojen kablom.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Vladek said:

Za korištenje Android Auto trebaš spojiti mob.putem USB na MediaNav u autu i onda ti automatski ponudi instalaciju software na mob.i spajanje na ekran automobila. Kod mene da bi koristio Android auto uvijek treba biti spojen kablom.

Dacia nema opciju bežičnog spajanja?

Link to comment
Share on other sites

Sandero 3 u srednjoj opremi također ide preko kabela.
Mislim da oprema s navigacijom ide bezicno.
Telefoniranje ide preko bt, i sam se odmah spoji kad udes u auto, ali android zicom

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Danchibald said:

Dacia nema opciju bežičnog spajanja?

Upravo ovako kako je frenchkey napisao: tel.se automatski spoji sa autom nakon prve registracije, ali samo za funkciju telefoniranja. 

Imam Dacia navigaciju, ali ako želim dodatne Android funkcije, tada trebam spojiti tel.sa MediaNav putem žice.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.