Jump to content

Brava zadnjih vrata


miha-m

Recommended Posts

Prije nekog vremena su mi zaštekala zadnja vrata. Uspio sam ih otvoriti iznutra i kad sam bravu skinuo vidio sam da je puknuo neki plastični dio mehanizma (mali cjevasti dio). Taj dio sam uspio izvaditi i sve ponovo složiti i tada su se vrata konačno mogla otvarati i zatvarati. Jedino se nisu dala više zaključati. Međutim kada upalim auto i krenem odmah mi se javi alarm "boot open" kao da vrata nisu zatvorena, a jesu. Isto tako i na slici auta svijetli sa su zadnja vrata otvorena.  Odlučio sam da kupim novu bravu, ali me zbunjuju boje plastike gdje se nalazi motorić i eletronika. Negdje su crne, plave, žute i bijele boje. kod mene je bijele boje. Zanima me da li mogu postaviti bravu bez obzira na boju ili trebam tražiti isključivo u bijeloj boji. Jer imao sam prije Forda na koji si morao paziti na boje tih el. sklopova jer iaoko je sve pasalo imali su drukčiji spoj pinova i elektronike.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.