Jump to content

Laguna III Clip dijagnostika


erseticmatej

Recommended Posts

Bok ekipa, ima li netko originalnu Renault clip dijagnostiku na području Osječko-baranjske županije? Treba mi kako bih ušao u kompjuter navigacije i pročitao precode sa kojim bi mogao ući ovaj system diagnostic menu jer mi je zapelo na tome i sad su mi i radio i navigacija pauzirani, tj. ne mogu ništa raditi sa infotainmentom...

Pa ako znate nekoga ili vi imate slobodno se javite...plaćam kavu, pivo, ručak sveee, samo da riješim taj problem više, vozim se bez muzike mjesec dana već...poludiiit. 😆

 

Rješenje problema sam našao čak na poljskom forumu, nitko nije imao ovakvu situaciju a da je objavio neko pametno rješenje osim kodova radija a to nema veze sa ovime..
https://www.velsatis.pl/viewtopic.php?t=1188

rjesenje.jpg

problem.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.