Jump to content

Filmovi raznih Renault automobila


dadox

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...

evo za vlasnike Lagune  2 kojima su pune ruke od sjopinga

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

 

Fora video natjeravanja RS200 i Focus RS-a. Clio naravno pobrao komplimente.

Link to comment
Share on other sites

Tog fokusa nisu vozili do kraja, jer je to auto bio od nekog frajera, se sjecam se tocno kako je prica isla. I prije nego mi lupite dislajkove, bio ko ko je jurio sa 200 protiv necega poput fokusa koji ne lezi nista losije zna kako to zavrsava.

Link to comment
Share on other sites

Tog fokusa nisu vozili do kraja, jer je to auto bio od nekog frajera, se sjecam se tocno kako je prica isla. I prije nego mi lupite dislajkove, bio ko ko je jurio sa 200 protiv necega poput fokusa koji ne lezi nista losije zna kako to zavrsava.

Necu sad ulazit u to kako koji lezi jer nisam vozio niti jedan pa nisam kompetentan komentirat, al necu ni rec da to sto kazes nije nemoguce. Treba uzet u obzir i da je Sutcliffe stvarno heben vozac, a tko zna kakav je u Focusu. No u svakom slucaju, meni zabavan video za pogledat.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

*eba mater svoju što bi mu se ukrca..... :aua:

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Stislo bi ti se prkno ne bi srao još 5 dana,kakve pelene.... :rotfl:

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 3 months later...

Zanimljivo je da su se nijemci utrkivali u francuskim automobilima.

Mislim da je ovaj dio filmića najbolji :lool: servis između utrka....dizalica je "so overrated" ... Njemačka nacionalna klasa

kksine9998j.thumb.jpg.749153cf22c8d5df87ae7d9c47064c43.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.