Jump to content

Filmovi raznih Renault automobila


dadox

Recommended Posts

Ja pogledao filmić i jednio sam vidio da je brži od clia, jednio sam na kraju vidio megana ali mi se čini da je megane brži ipak?

LOL, cini mi se, ipak itd. il je il nije ...

Link to comment
Share on other sites

Guest mario_s
LOL, cini mi se, ipak itd. il je il nije ...

Pa pitam te u kojem dijelu filma je bio brži od megana?

Link to comment
Share on other sites

Pa u djelu filma u kojemu ga je pretekao LOL

pogledaj od početka do kraja,neznam kako bolje da ti objasnim. ili možda želiš točno vrijeme?

Za sve gotovane ovoga svijeta - počni gledati na 5:05.

Sorry al kad me netko pita tak debilo pitanje na koje se rješenje nameče samo od sebe ( pogledaj fucking film) i to 2 puta onda se zapitam svakakve stvari.

Extra hint - megane je ŽUTI. Što je megane? Sve ono na stazi što nije clio. Itd.......

Link to comment
Share on other sites

Mozda vec ima, a mozda ne..

Sve u svemu :cool:

Link to comment
Share on other sites

Mozda vec ima, a mozda ne..

Sve u svemu :cool:

Yeben auto u svakom pogledu...mislim da samo ovako brza i složena getriba puuuno znači... :oo:

Link to comment
Share on other sites

Yeben auto u svakom pogledu...mislim da samo ovako brza i složena getriba puuuno znači... :oo:

Sigurno. Ali to je par tisuce eura + revizija svakih par tisuca km. Skup sport :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Guest mario_s
Pa u djelu filma u kojemu ga je pretekao LOL

pogledaj od početka do kraja,neznam kako bolje da ti objasnim. ili možda želiš točno vrijeme?

Za sve gotovane ovoga svijeta - počni gledati na 5:05.

Sorry al kad me netko pita tak debilo pitanje na koje se rješenje nameče samo od sebe ( pogledaj fucking film) i to 2 puta onda se zapitam svakakve stvari.

Extra hint - megane je ŽUTI. Što je megane? Sve ono na stazi što nije clio. Itd.......

Vidim časti se lijepim imenima..to što je on prestigao je netko tko se lagano vozi..možeš isto tako pogledat filmić od 7:45 pa mi reci sto je to proslo taj clio :hey:

Link to comment
Share on other sites

Vidim časti se lijepim imenima..to što je on prestigao je netko tko se lagano vozi..možeš isto tako pogledat filmić od 7:45 pa mi reci sto je to proslo taj clio :hey:

bome prođe ga plavi megane! my bad.

nisam odgledao do kraja, dovoljno mi bilo onaj prvi put da velim da je sve namazao. opet prilično impresivno za škatulicu staru 15ak godina.

sad gazda stavlje druge bregaste ( motor je stock na snimci ) pa možda onda namaže i plavog :plazi:

pozz :hey:

Link to comment
Share on other sites

a vidi ekipu poslje na skliskom :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Guest mario_s
bome prođe ga plavi megane! my bad.

nisam odgledao do kraja, dovoljno mi bilo onaj prvi put da velim da je sve namazao. opet prilično impresivno za škatulicu staru 15ak godina.

sad gazda stavlje druge bregaste ( motor je stock na snimci ) pa možda onda namaže i plavog :plazi:

pozz :hey:

A jel išta drugo rađeno na tom autu? Ovjes? LSD? A i sam po sebi je dobitna kombicanija, lagan auto, jak motor i eto veselja.

Link to comment
Share on other sites

A jel išta drugo rađeno na tom autu? Ovjes? LSD? A i sam po sebi je dobitna kombicanija, lagan auto, jak motor i eto veselja.

Dečko koji ga slaže je po meni jedan od večih bolesnika, čovjek sve kuži i sve što može napravi sam. Išao je otvarat ECU i sam ga lemit itd, nuff said.

Auto se slaže za track dayove i nema šperu ali ima drugo sve, ide i kavez unutra uskoro

2 jure - pobili se na UK forumu zbog ovog :D , jedni da koje je govno Ktech drugi da je to normalno. Anyway auto je prevrtio i izletio je klip van i to je bilo to. Inače auto ima ITB sa stock internalsima AFAIK tak da su i dobro izdržali

Nezma zašto ali nemogu vidjeti taj filmić, javlja mi error .......

Link to comment
Share on other sites

znači ljudi se trude da nešto naprave a ostatak koji sjedi doma iza ekrana ih vrijeđa........ma super :frown:

Link to comment
Share on other sites

znači ljudi se trude da nešto naprave a ostatak koji sjedi doma iza ekrana ih vrijeđa........ma super :frown:

tako to obično bude, tri gledaju jedan radi. najlakše je pljuvat ;)

kaj da ti velim, vi koji radite nedajte se i bok :)

Link to comment
Share on other sites

e baš to šta si rekao....

ovo se bolesno drži u zavoju, al ga je i frajer odvozio kak spada

Link to comment
Share on other sites

katrica transformer i na kraju R4 2006

">
Link to comment
Share on other sites

Usnimih Maksutija u Taru ove subote na Skok racing događanju. Malo puca :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.