Jump to content

Clio Dijelovi


Guest pilence

Recommended Posts

Guest pilence

eto, moj ljubimac doso malo osakacen, pa ga treba popravit... dakle, treba mi posuda za vodu za brisace i mala kukica za suvozacevo sjedalo, nis strasnog...

cca u renault servisu to dodje 900kn :eek:

gdje se ti dijelovi mogu nabaviti jeftinije... cak nemoraju biti ni novi.

hvala :hey:

Link to comment
Share on other sites

Valjda gdjegod na otpadima... Nek ti upuceniji kazu gdje da pogledas

Link to comment
Share on other sites

eto, moj ljubimac doso malo osakacen, pa ga treba popravit... dakle, treba mi posuda za vodu za brisace i mala kukica za suvozacevo sjedalo, nis strasnog...

cca u renault servisu to dodje 900kn  :eek:

gdje se ti dijelovi mogu nabaviti jeftinije... cak nemoraju biti ni novi.

hvala  :hey:

Rabljene dijelove potra

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...

Clio malo odlučio izbiti novaca iz džepa pa trebam vašu pomoć.

Clio II-1.2-16V, godina 2003, motor D4F

Digtung poklopca ventila je popustio, u trgovinama auto dijelova ne znaju koji jer imaju dva različita, uži i širi. Pitao gospodina u ovlaštenom gdje je auto kao nov kupljen, dobio sam odgovor da mi ne može i ne smije reći kataloški broj.

Dakle trebam kataloški broj dihtunga poklopca ventila, gumica usisa i gumica oko svječica.

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

E znaju biti se*onje ovi u ovlaštenom.

Meni bi uvijek provjerili i rekli brojeve kad god bi pitao.

Najbolje bi ti bilo u dialogysu pogledati, ali probaj po ovome, ovi aftermarket selleri ti svi imaju referentne brojeve prema renaultovim šiframa.

post-749-0-67581600-1415682879_thumb.png

post-749-0-28009100-1415682910_thumb.png

post-749-0-67879700-1415683004_thumb.png

Edited by Alen
Link to comment
Share on other sites

Nabavio sve osim gumica koje idu oko svjecica. Jel netko zna gdje ima? Kataloška šifra 770 147 3164.

Pitao InterCars,Tokić i Krešu ali nemaju.

Edited by mata73
Link to comment
Share on other sites

eto, moj ljubimac doso malo osakacen, pa ga treba popravit... dakle, treba mi posuda za vodu za brisace i mala kukica za suvozacevo sjedalo, nis strasnog...

cca u renault servisu to dodje 900kn :eek:

gdje se ti dijelovi mogu nabaviti jeftinije... cak nemoraju biti ni novi.

hvala :hey:

Ako je clio II u ima u sv.ivanu zelini to za nabavit,e sad neznam kolko bi ti covijek racunao te rabljene dijelove i od kud si pa jel ti isplativo dolazit ili ne.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.