Jump to content

Zaključavanje vrata na R-5


logan

Recommended Posts

Petardu sam vozio skoro dvije godine prije nego sam saznao da se vrata mogu zaključati bez ključa. Da slučaj bude zanimljiviji to sam doznao od čovjeka koji uopće nije vozač. Ovo vrijedi za modele s troja vrata dok za one s pet i klasičnom kvakom nisam probao. Dakle istodobno povuci kvaku na vratima prema gore a drugom rukom pritisni dugme i zalupi vrata. Ali pazi, ima to i lošu stranu. Ako ostaviš ključeve unutra- adio :tup: , moraš ići po rezervne. Meni se to dvaput dogodilo pa uvijek nosim ključ od vrata u novčaniku. Skinuo sam mu plastični dio s ključa pa zauzima manje mjesta.

Link to comment
Share on other sites

Petardu sam vozio skoro dvije godine prije nego sam saznao da se vrata mogu zaključati bez ključa. Da slučaj bude zanimljiviji to sam doznao od čovjeka koji uopće nije vozač. Ovo vrijedi za modele s troja vrata dok za one s pet i klasičnom kvakom nisam probao. Dakle istodobno povuci kvaku na vratima prema gore a drugom rukom pritisni dugme i zalupi vrata. Ali pazi, ima to i lošu stranu. Ako ostaviš ključeve unutra- adio :tup: , moraš ići po rezervne. Meni se to dvaput dogodilo pa uvijek nosim ključ od vrata u novčaniku. Skinuo sam mu plastični dio s ključa pa zauzima manje mjesta.

znam za to, jednom sam zakljuco jedine kljuceve unutra...i otkljucao ga kljucem od susjedinog campusa sa 5 vrata. nisam mogo vjerovat. jedino zajednicko na njenim tutacem je plava boja, s tim da je njena tamno plava :)

nakon toga su mi popalili kazic, onda sam poludio, stavio alarm i centralno (za soma kuna) i poskidao brave dole i dao zakitat rupice, sad se otkljucava iskljucivo preko daljinca, odtad nemam problema s provalama :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ah što nitko neće da ukrade kazetofon iz moje petarde :zubo: Valjda bih tada konačno i u njega ugradio CD s MP3 playerom :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Petardu sam vozio skoro dvije godine prije nego sam saznao da se vrata mogu zaključati bez ključa. Da slučaj bude zanimljiviji to sam doznao od čovjeka koji uopće nije vozač. Ovo vrijedi za modele s troja vrata dok za one s pet i klasičnom kvakom nisam probao. Dakle istodobno povuci kvaku na vratima prema gore a drugom rukom pritisni dugme i zalupi vrata. Ali pazi, ima to i lošu stranu. Ako ostaviš ključeve unutra- adio :tup: , moraš ići po rezervne. Meni se to dvaput dogodilo pa uvijek nosim ključ od vrata u novčaniku. Skinuo sam mu plastični dio s ključa pa zauzima manje mjesta.

Zna san da se japanci mogu tako zatvarati swift GTI konkretnije, ali nisan zna za R5

Zanimljivo

Link to comment
Share on other sites

Mene je uvijek zanimalo zasto ljudi tako zakljucavaju auto? Totalna besmislica.... :tup:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.