Jump to content

Duos Problemos


sikanjic

Recommended Posts

Dakle evo mene opet sa problemima samo ovaj put na laguni I

1. Upalila se lapica od vozacevog zracnog jastuka. Zna netko je to isto zbog nekakvog kontakta ispod sica ili negdje drugdje ili ?

2. nakon odredjenog vremena voznje, upali mi se lapica servis i sevo upravljac mi oteza - nije kao da ostanem bez njega ali ga je znatno teze okretati. Ako ugasim i ponovo upalim auto volan radi normalno - do nekog trenutka. problem?

Link to comment
Share on other sites

1. Probaj procackati ispod sjedala gdje su zice od zracnog jastuka, ako je u tome problem nakon malo prckanja, utickivanja konektora bi se lampica trebala ugasiti

2. mozda otisla servo pumpa ili tako nesto

Hans je pametniji pa ce valjda on odgovoriti

Link to comment
Share on other sites

Za servo - nemoj se uvrijedit ali jesi provjerio razinu ulja! :roll:

Za bag - meni se na cliu palio tri puta (hvala Bogu i garanciji) i to iz cista mira, a njihov komentar je bio kao neko pomicanje sica i prckanje ispod sica jer je tamo mala ladica, a narvno sve se gleda jer oni nikako ne smiju biti krivi :palica: :palica:

Link to comment
Share on other sites

Za servo - nemoj se uvrijedit ali jesi provjerio razinu ulja! :roll:

Za bag - meni se na cliu palio tri puta (hvala Bogu i garanciji) i to iz cista mira, a njihov komentar je bio kao neko pomicanje sica i prckanje ispod sica jer je tamo mala ladica, a narvno sve se gleda jer oni nikako ne smiju biti krivi :palica: :palica:

razinu ulja nisam provjeravao da budem iskren jer ga u pravilu vozi stari, slucajno sam ga uzeo pa primjetio, ali nije dugo proslo da je bio u servisu - u svakom slucaju cu pogledati. kamo srece da je do tekucine :)

Link to comment
Share on other sites

Napisao je laguna I pa sam pomislio da je to malo starije godiste i da jos nisu ugradivali elektricni servo!

:tupp: :tupp: Mia culpa :tupp: :tupp:

Link to comment
Share on other sites

....fuck....nisam citao....vidio sam avatar Clio... :tupp: :tupp: :tupp: :tupp: :lupa: :lupa: :lupa: :lupa: :lupa:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.