Jump to content

Youtube & ostali filmovi


Ballistix

Recommended Posts

Slažem se s tobom, ja prvi put vidio ovog jutjubera.. ali kak ti se dalo toliko pisat o toj primitivnoj bukvi [emoji3]

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Problem je kaj fakat jako brzo tipkam. I ja se iznenadim nekad. Nije trajalo vise od 2 minute.
U pravilu se ne ukljucujem vise u neka misljenja kad se nesto ovlas spomene, al ovak kad se malo da paznje necem onda me ovisno i nekim visim silama ponuka ili ne. Evo o njemu nisam nikada nista napisao a vidio sam ga prije par godina, pa sam valjda dobio poriv sa se istresem i izhrackam ga. XD

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Možda je čovjek nevjernik, ateista, ezdepeovac, darvinista? ?

Nebitno, meni smiješno bilo vezano za benvej, kako to on vidi, a živi valjda od benveja. 

Nisam imao namjeru dirati u osinje gnijezdo ovih što vjeruju u bajkice s bliskog istoka. ?

Link to comment
Share on other sites

Moje misljenje uopce nije vezano za psovanje i sta se psuje. I nemam cak problema sa time kao nekakav agnostik koji svakako ne zagovara nikakva bozanstva i religije.

Dapace, najsocnija psovka je dodatno jaca kad se opet kaze kad i kako treba. Recimo i na tom polju lik samo pokazuje koliki je kukac i ni to nije sposoban. :)

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nznm, na stranu ta njegova "kultura", ali ak tip živi od servisa auta i ak je nešto proglsio govnetom, vjv ima nešto u tome.

A ovo za psovanje, Zagoru, Hercegovinu itd itd... Kako imam Zagorske krvi, znam da prave psovke počinju tek kad Josipa Broza, Antu Pavelića, često i nekoga od novih političara, pa onda psa, konja, nečiji grob i sve sinonime za spolne odnose, e kad to sve strpaš u jednu rečenicu, onda počinje psovka.

Link to comment
Share on other sites

Dire, kuzim ja tebe, tim vise ako ga fakat tek prvi put vidis.
Meni je isto bilo nekako glupasto zanimljivo kad sam prvi puta vidio.

Mozda je i neki meni pojacan dojam, ne znam. Doslovno sam preko videa nekako imao neki osjecaj za njega, nemam pojma. Nekakva uzasna energija, nacin kako prica, kako se obraca, ne znam. Znam da mi je doslovno neprobavljiv bio nakon pol klipa prvi put, a realno mi zeludac federplatu moze probaviti. :D
Velim, ja sam prije par godina vidio prvi video, pogledao ih tih par do sada, sada se podsjetio sa ovim zadnjih od M5 sveg i fakat je mozda i to mene. Imam osjecaj da bi morao otici kilometar daleko da se nade slucajno blizu mene. :)

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ma iskreno, ovo meni pošalju na viber, pa mi malo zanimljivo bilo jer je vezano za benvej. Inače, nije lik toliko zanimljiv uopće. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ćuj, cilj je postigao. Ljudi pričaju o njegovim YT uradcima. Dobro ili loše svejedno je za gledanost, klikovi su klikovi.

Isto kao ona reklama gore za Fauve, nekom je genijalna, a netko smatra da ju treba zabraniti jer šalje djeci poruku da kao ovce prelaze ulicu bez ikakve provjere i pažnje.

I jedno i drugo povećava broj pregleda, a to je cilj svakog oglašivača ma koliko reklama bila debilna, a izgleda i ovog iz Imockog

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

zaključna rečenica: jeftinije je i efikasnije kupiti 4 zimske gume nego auto za pogonom 4x4. Slažem se.

Btw, zašto kratki rukavi? Da vidimo pjegave bicepse?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije uvijek zimska guma bolja od 4x4 sa ljetnom.

Postoje i AT gume koje su nominalno ljetne, a to na pravim 4x4 prolazi kroz sve živo.

Link to comment
Share on other sites

Znam da ti idem na nerve, ali ovo ne bi pisao da nemam iskustva s time.

Link to comment
Share on other sites

Šebalj radi testove kak treba, gledljivi, dobra produkcija i zanimljivi. Mislim da je top 1 u regiji.
Zuhra naravno je zajebancija..meni je on oduvijek bio i bolji od Pervana kad su bili tandem

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni su najbolji oni trojica iz TV automagazina na SPTV :D :D:D

 

Link to comment
Share on other sites

Da, da, burazeri i onaj malo niži tip

Znači, totalno anemično i bez mozga. 

Sasvim blesavi pristup gdje novinari/voditelji šaraju po fahu i onda, šta sad? Pa idem malo u auto-moto sekciju, kao...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.