Jump to content

Mobiteli


x3m

Recommended Posts

9 hours ago, wifi said:

mozda samsung a70... nabava kaze da ga ima za 2500kn...

Da, plus je što im amoled, a minus što je 400 kuna skupklji i što ima gotovo upola slabiji rezultat na antutu.

Link to comment
Share on other sites

kome je plus? ne kuzim...i a50 i a70 imaju amoled

a sumnjam da je tolika razlika na antutu, a50 ima isti rezultat kao lg g6, mislim da je razlika 3000, zanemariva...

Link to comment
Share on other sites

Pa plus za uređej i za korisnika je ako ima amoled, jelte?

A ako sumnjaš za antutu, provjeri

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, filipbabok said:

Da, plus je što im amoled, a minus što je 400 kuna skupklji i što ima gotovo upola slabiji rezultat na antutu.

najveci plus pored ekrana je samsungova customizacija OSa koja mi vec godinama jedina pase, a proba sam i drugih mobova i na kraju sve odj..a... osim toga, foto ispadaju skroz ok... 

antutu mi je totalno nebitan...

Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam kupio mob koji nema bar proslogodisnji flagship procesor.. a SD845 ima skoro 300000 bodova na benchmarku imao sam samsung A5 2017 i to je bilo sporo.. duplo sporije od S7 koji je bio stariji flagship.
A50 ti je slab, spor 150000 bodova na benchmarku, dakle tocno duplo sporiji.

Link to comment
Share on other sites

Žena i ja ko mlada pred svatove - malo hoću ovo, malo ono :D
Na kraju naručili mate 20 u inačici 4/128.

hvala svima na iskustvima, idejama i opažanjima

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, ivan.martinko said:

Nikad nisam kupio mob koji nema bar proslogodisnji flagship procesor.. a SD845 ima skoro 300000 bodova na benchmarku imao sam samsung A5 2017 i to je bilo sporo.. duplo sporije od S7 koji je bio stariji flagship.
A50 ti je slab, spor 150000 bodova na benchmarku, dakle tocno duplo sporiji.

Ali takav kad kupuješ novi košta 200-300 kn jeftinije od ovogodišnjeg flagshipa. Pogledaj s9 i s10. A polovan ljudi neće.

8 hours ago, filipbabok said:

Žena i ja ko mlada pred svatove - malo hoću ovo, malo ono :D
Na kraju naručili mate 20 u inačici 4/128.

hvala svima na iskustvima, idejama i opažanjima

Koliko je koštao? Preko operatera ili?

Link to comment
Share on other sites

U slobodnoj prodaji kupljen za 2300, neki online dućan.

Preko operatera već dulje vrijeme ne vidim matematičku isplativost, jednostavno ispadne skuplje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To je stvarno dost ispod cijene.

Mozes nam otkriti o kojem se shopu radi?

Jer inace je oko 3000 kn taj mob.

 

Nije bas 300 kn razlike. S9 je oko 4000 kn u prodaji a S10 oko 5500 kn..

 

Link to comment
Share on other sites

Nije lite. Riječ je o shopu gsm-centar iz Ri. Akcija bila do danas, a ja narucio jucer u 23:59.

Valjd nije neki fraud :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, filipbabok said:

Nije lite. Riječ je o shopu gsm-centar iz Ri. Akcija bila do danas, a ja narucio jucer u 23:59.

Valjd nije neki fraud :)

Pitaj Boga šta si ti kupio :)

Link to comment
Share on other sites

A vidit ćemo kad stigne.

I ako stigne :):):)

Stigao mi mail jutros da je poslano hp-express, valjd će bit u pon ili uto :)

Link to comment
Share on other sites

To je njuskalo trgovina?

S Bug foruma:

"Mi smo za našu firmu kod njih naručili jedan Samsung Galaxy A50, naveli da želimo R1 račun a plaćanje odabrali pouzećem. Mobitel je stigao nakon 15 dana a priloženi račun nije bio R1 niti je bio uračunat PDV, mislim da izgledaju povoljniji iz tog razloga što porez nije uračunat ali kad se na taj iznos doda i porez onda su u biti skuplji nego konkurencija."

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sad su ga vratili na redovnu cijenu od 4000 pa ne bi bilo fer da je obnovljeni ili bulk ili nesto trece :):)

a ak mi se ne svidi, vratit cu ga, imam 14 dana :)

Link to comment
Share on other sites

Sretno ;) Inace likovi vole izbjegavati telefon i mail, pa se zagube posiljke i tako... Neke stvari dodu na vrijeme i bez problema...

Poslano sa mog Mi A2 Lite koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Imaju i na njuski oglase, ali imaju i svoj webshop sa onim certifikatima za kreditne/debitne kartice itd. tak da mi se ne čine neki indijanci

Lik je uredno odgovarao na mail u roku 5-10 min, par mailova smo izmijenili

Bumo videli :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ma super je cijena, valjda će bit sve ok. Ko im je servis u garantnom roku?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivan.martinko said:

To je stvarno dost ispod cijene.

Mozes nam otkriti o kojem se shopu radi?

Jer inace je oko 3000 kn taj mob.

 

Nije bas 300 kn razlike. S9 je oko 4000 kn u prodaji a S10 oko 5500 kn..

 

U oglasu? Možda ali u vipari ne

Link to comment
Share on other sites

Da, da

Nevezano za mobitele, dosta firmi od kojih sam kupovao u zadnje vrijeme ima i svoj webshop i pojedine artikle na njuskalu.

Ono sto sam skužio jest to da je nekima realno stanje na njihovom webshopu,  nekima na njuski a nekima se poklapa. Nisam trgovac pa necu nagadjati zasto je tomu tako.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam skužio sve što je na akciji uvijek ima neki razlog... ili lošija serija itd... al baš sve.... te priče riješavanja starih zaliha i to... (rijetko)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.