Jump to content

Mobiteli


x3m

Recommended Posts

A htc i samsung su dva tate. Imao sam jucer opet iphone u rukama i boze dragi kako je taj telefon naspram htc mal i njegovo sucelje mi je odvratno i zbunjujuce. Nesvidja mi se i nelezi nikako. samo da imam telefon koji neskuplja prasinu htc bi bio the best telefon koji sam imao

Moj iphone nije bio niti jednom na servisu radi prasine, khm.. kolko puta je tvoj HTC bio na servisu ??

Ona nokia sto si imo imo si i sa njom problema ? khm... :dobroje: :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Moj iphone nije bio niti jednom na servisu radi prasine, khm.. kolko puta je tvoj HTC bio na servisu ??

Ona nokia sto si imo imo si i sa njom problema ? khm... :dobroje: :dobroje:

moj htc drugi put ide zbog prasine na servis. no i dalje smatram da je to globalno bolji uredjaj od iphona. veci ekran, brzi telefon, nikakve prevelike razlike u ekranu, izvrstan touch, zanimljive animacije, vrijeme i lijep dizajn meni su uvelike prevladale od monotonije iphona. Nikad ga necu imati makar nosio htc xxxx puta u servis. Nokia je imala drugi problem sa ovi storom koji me je izludjivao ali je u izradi bila besprijekorna.

Link to comment
Share on other sites

Jel ima iTelefon multitasking?

ima

Iphone mama

BTW da znate imam i Iphone i HTC , moram si uzet i galaxy do bozica nek se nade ko ga j**e

Link to comment
Share on other sites

Probao sam HTC Inspire nedavno i kao korisnik iPhonea 4 moram se sloziti u svemu sto je @Dule napisao, jednostavno iPhone je fluidniji i sve je to nekako bolje slozeno i plastika je losa na HTC-u, ekran je krasan po velicini ali fali im jos da dostignu da to sve lijepo radi kao na iPhoneu.

Link to comment
Share on other sites

Uopće je glupa usporedba iphona i ostalih... Imao sam 3-cu dugo, 4-cu kratko... Software mi je suhoparan, bezvezan, vjerujem da je nekome super, sve je to individualno i nema smisla prepirat se.

Iphone 3-ca je bila bezveze, plastika pozadi je pucala točno posredini gdje se ukopčava konektor za punjenje i prijenos podataka. 4-ica je bitno bolja, ali je kockasta, ljepši mi je bio stariji dizajn.

Trenutno imam Samsung omnia7 i starog HTC Legend, jer mi je Iphone 3 postao užasno prespor telefon sa novim 4.2.1 software-om, skoro pa neupotrebljiv za neke moje uvjete korištenja. HTC Legend guta zadnji 2.3.7 Android bez zastajkivanja... Osobno sam uvjeren, a nitko me ne može razuvjerit, da je Android mnogostruko bolji... Ali opet kako sam i prije rekao, sve je to individualno. Nekome treba par osnovnih aplikacija, javit se, poslat mejl, itd...

Ono što mene ljuti je to da je taj kurCHev Iphone postao statusni simbol i djeca djecu premlaćuju u školama jer nemaju Iphone, strašno!

Link to comment
Share on other sites

Twingara nemoj se ljutit, al ovo zadnje šta si napisao nema veze s mozgom, a kamo sa iphonetom!!!!

Link to comment
Share on other sites

Twingara nemoj se ljutit, al ovo zadnje šta si napisao nema veze s mozgom, a kamo sa iphonetom!!!!

ma koje... statusni simbol? pa čitaš li novine, portale? cura nije imala iphone, pretukli je... i nije to jedini slučaj... ali nije ni samo sa iphonom, brand-irana odjeća isto tako ;) Sve je to poteklo od kuće naravno...

Ali da podvučem, Iphone ima svaki papak :p

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

ma koje... statusni simbol? pa čitaš li novine, portale? cura nije imala iphone, pretukli je... i nije to jedini slučaj... ali nije ni samo sa iphonom, brand-irana odjeća isto tako ;) Sve je to poteklo od kuće naravno...

Ali da podvučem, Iphone ima svaki papak :p

Sve ovisi kako si slozis u glavi , u srednjoj dok su svi jeli pizzu ja sam iso po banane i kolace , dok su na maturalnoj svi dosli u kosuljama ja sam u majici , i tak to . Sve je u glavi

MOzd azato sto sam iz generaciju dok smo igrali skrivaca do 1-2 ujutro :laugh: :laugh: :laugh:

eh da i ta cura sto je dobila batina krivo se postavila, trebala je ona zadat prvi udarac :rotfl:

Edited by Shogun
Link to comment
Share on other sites

Sve ovisi kako si slozis u glavi , u srednjoj dok su svi jeli pizzu ja sam iso po banane i kolace , dok su na maturalnoj svi dosli u kosuljama ja sam u majici , i tak to . Sve je u glavi

MOzd azato sto sam iz generaciju dok smo igrali skrivaca do 1-2 ujutro :laugh: :laugh: :laugh:

da... a većina je složila tako da ako nemaš iphone, papak si... bar ta djeca po školama... iako dosta je izdvojenih slučaja koji nisu većina, ali svakako da situacije koje su loše isplivaju i uočljivije su...

puno je toga na androidu što ga čini posebnijim i boljim od iOS-a... nema na guglu puno o samim razlikama, tj. ima ali treba se potrudit za naći... meni se sviđa što je kompletan backup na cloud-u, moćan kernel, upisani kontakt je automatski na gugl accountu i iste sekunde imam taj isti kontakt na drugom telefonu, itd itd itd... sitnice koje su meni bitne, a nekome totalno bezvezne

Link to comment
Share on other sites

Mene na HTC-u zivcira sto mi je trebalo 2 dana da skuzim kako izac iz airplane moda ili pola sata da skuzim kak onamjestit sat, inace sam iznad razine sto se tice informaticke pismenosti

Link to comment
Share on other sites

Mene na HTC-u zivcira sto mi je trebalo 2 dana da skuzim kako izac iz airplane moda ili pola sata da skuzim kak onamjestit sat, inace sam iznad razine sto se tice informaticke pismenosti

to ti misliš da jesi :p očito nisi :p:D

evo ti nešto zgodno, kako tebi, tako i drugima... kažeš da si iznad, pa onda nebi trebao imat problema s terminima korištenim u pdf-u ;)

http://dkorunic.net/pdf/FSEC2011-Dinko.pdf

Link to comment
Share on other sites

Ja znam za sebe da nisam iskljuciv, pa tako i ne isključujem i ne pljujem druge proizvodace, a kamo drui soft... Jedini proizvođač kojeg ne cijenim je Nokia jer jednostavno nije isla u korak s drugima i kad mi netko tupi da je Nokia super ja se ne mogu slozit s tim.... HTc, Samsung, Apple svi imajumana i boljki neki vise neki manje.... Meni Apple super odgovara navikao sam se na njega i ono najbolje,ja još uvijek nađem nešto sto me iznenadi... Po meni najveća mana iphoneta je to da ga stvarno imaju svi i ja razumijem da ljude zivcira, ali to nešto govori i o kvaliteti... Jer eto ne može im se dogodit slučaj zrmi, A i stvarno je mobitel pouzdan!!!!

Ono onim curama, tu se radi samo i isključivo o kućnom odgoju i ja tvrdim twingara da i dalje pričaš gluposti (vezano za taj slučaj), a vrlo vjerojatno se radi o jos necem, sto ti i ja ne znamo!!! Ali isto tako i razumijem da si htio rec da ga svaka susa ima!!!!

Link to comment
Share on other sites

i ja tvrdim twingara da i dalje pričaš gluposti (vezano za taj slučaj), a vrlo vjerojatno se radi o jos necem, sto ti i ja ne znamo

no dobro... tvrdi i dalje... ja znam, jer sam se osobno uvjerio, ali valjda si ti vidovit i znaš nešto iz 5-te dimenzije :p

post-84-011145300 1320245218_thumb.jpg

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

Ja znam za sebe da nisam iskljuciv, pa tako i ne isključujem i ne pljujem druge proizvodace, a kamo drui soft... Jedini proizvođač kojeg ne cijenim je Nokia jer jednostavno nije isla u korak s drugima i kad mi netko tupi da je Nokia super ja se ne mogu slozit s tim.... HTc, Samsung, Apple svi imajumana i boljki neki vise neki manje.... Meni Apple super odgovara navikao sam se na njega i ono najbolje,ja još uvijek nađem nešto sto me iznenadi... Po meni najveća mana iphoneta je to da ga stvarno imaju svi i ja razumijem da ljude zivcira, ali to nešto govori i o kvaliteti... Jer eto ne može im se dogodit slučaj zrmi, A i stvarno je mobitel pouzdan!!!!

Ono onim curama, tu se radi samo i isključivo o kućnom odgoju i ja tvrdim twingara da i dalje pričaš gluposti (vezano za taj slučaj), a vrlo vjerojatno se radi o jos necem, sto ti i ja ne znamo!!! Ali isto tako i razumijem da si htio rec da ga svaka susa ima!!!!

iphone je za curice, a htc rules za prave decke :cool:

Link to comment
Share on other sites

Twingara ti se odlucuj po kome ćeš srat koliko hoćeš, ja sam samo napisao da se tamo radi o kućnom odgoju, ovaj dio koji citiras je mogao i nije morao pisat!!!! Ja sam radio s djecom i još uvijek radim ponekad i vjeruj da se nikad ne radi o ajfonu!!!!

Daj zrmi kupi ajfon i prestani brisat prašinu, kolko ono imaš htc 2 mj? 2 tjedna je kod tebe i onda mjesec i pol na čišćenju prašine! I još tvrdis da je super mob, nešto tu ne stima!!!

Link to comment
Share on other sites

Twingara ti se odlucuj po kome ćeš srat koliko hoćeš, ja sam samo napisao da se tamo radi o kućnom odgoju, ovaj dio koji citiras je mogao i nije morao pisat!!!! Ja sam radio s djecom i još uvijek radim ponekad i vjeruj da se nikad ne radi o ajfonu!!!!

Daj zrmi kupi ajfon i prestani brisat prašinu, kolko ono imaš htc 2 mj? 2 tjedna je kod tebe i onda mjesec i pol na čišćenju prašine! I još tvrdis da je super mob, nešto tu ne stima!!!

Slozit cu se ovaj put s twingarom u svemu. No kakve veze ima prasina sa telefonom zbog kojeg stradaju djeca. To mu bas nije za reklamu. Jos mi je veca debilana kad mi netko kaze da sa htc-om nemoze dokuciti svaki dio njegovog displaya svojim prstom jer je ekran velik. Mislim uzas. Mozda dobijem i novi uredjaj no da je iphone zadnji uredjaj na svijetu nebih ga uzeo. MOzda nema prasinu, ali iskreno nije moj djir. Niti ce biti. Osobno smatram da je htc pored samsunga vrh ljestvice smartphone uredjaja, a onda dolazi tek jabuka i ostali.

Link to comment
Share on other sites

puno je toga na androidu što ga čini posebnijim i boljim od iOS-a... nema na guglu puno o samim razlikama, tj. ima ali treba se potrudit za naći... meni se sviđa što je kompletan backup na cloud-u, moćan kernel, upisani kontakt je automatski na gugl accountu i iste sekunde imam taj isti kontakt na drugom telefonu, itd itd itd... sitnice koje su meni bitne, a nekome totalno bezvezne

Citam ovo nekoliko puta i nije mi jasno sta zelis reci...pises kako je Android posebniji i bolji, a nakon toga kako ti se svidja Apple iCloud...sve to sto si napisao koristim na iPhoneu i takodjer mi se svidja.

Ovo za statusni simbol je meni osobno smjesno...koji crni statusni simbol, iPhone 4 me kostao 1300 Kn...blago nama ako tako jeftino mozemo doci do statusnih simbola...meni se cini da je iPhone statusni simbol samo onima koji ga nemaju iz nekih samo njima znanih razloga i ogranicenja u glavi...ja ga imam iskljucivo zato sto savrseno radi...to je jedini uredjaj ili stvar koja me nije nazivcirala ili dosadila nakon 3 godine koliko ga imam.

Uostalom nije li Sensation skuplji na ugovor od iPhonea?

Edited by Dule
Link to comment
Share on other sites

Nije jer je u vecem broju tarifa iphone skuplji uredjaj od sensationa. a necu govorit koliko je jabuka skuplja kad se kupuje zasebno kao uredjaj u slobodnoj prodaji

Link to comment
Share on other sites

Daj zrmi ne seri!!!

Joj shvati nije gayphone najbolji telefon. Ocito te to boli. Ostavi to picama na koristenje. Budi musko za promjenu pa prvo kupi pravi telefon, a drugo nevrijedjaj na forumu...

Link to comment
Share on other sites

Citam ovo nekoliko puta i nije mi jasno sta zelis reci...pises kako je Android posebniji i bolji, a nakon toga kako ti se svidja Apple iCloud...sve to sto si napisao koristim na iPhoneu i takodjer mi se svidja.

Ovo za statusni simbol je meni osobno smjesno...koji crni statusni simbol, iPhone 4 me kostao 1300 Kn...blago nama ako tako jeftino mozemo doci do statusnih simbola...meni se cini da je iPhone statusni simbol samo onima koji ga nemaju iz nekih samo njima znanih razloga i ogranicenja u glavi...ja ga imam iskljucivo zato sto savrseno radi...to je jedini uredjaj ili stvar koja me nije nazivcirala ili dosadila nakon 3 godine koliko ga imam.

Uostalom nije li Sensation skuplji na ugovor od iPhonea?

kakav crni apple icloud! nisam uopće govorio o tome... tebi nije statusni simbol, ali vjeruj mi da ima jaaaako puno pacijenata koji bi kruha i vode jeli samo da imaju iphone, voze bmw i slično... ali takvih je puno, nisu iznimke nažalost :D

Nije jer je u vecem broju tarifa iphone skuplji uredjaj od sensationa. a necu govorit koliko je jabuka skuplja kad se kupuje zasebno kao uredjaj u slobodnoj prodaji

jeftiniji je jer je veća potražnja :D

Daj zrmi ne seri!!!

ti radiš s djecom, ma daj okani se... vidim da te prepucavanja na forumu žeste, sa djecom si ko bubica, a? :p

ljudi hvatate se na sitnice... da, svaka šuša ima iphone, to je isto jedan od razloga zašto ga ne volim, ali jedan od :D

Link to comment
Share on other sites

Slozit cu se ovaj put s twingarom u svemu. No kakve veze ima prasina sa telefonom zbog kojeg stradaju djeca. To mu bas nije za reklamu. Jos mi je veca debilana kad mi netko kaze da sa htc-om nemoze dokuciti svaki dio njegovog displaya svojim prstom jer je ekran velik. Mislim uzas. Mozda dobijem i novi uredjaj no da je iphone zadnji uredjaj na svijetu nebih ga uzeo. MOzda nema prasinu, ali iskreno nije moj djir. Niti ce biti. Osobno smatram da je htc pored samsunga vrh ljestvice smartphone uredjaja, a onda dolazi tek jabuka i ostali.

Da ne kažem da ti je Nokia n8 prije dva mjeseca bila vrh vrhova, a sve ostalo je bilo govno!!!!

Ovo za tarife i bez tarifa je toliko glupo da je za nepovjerovat! Ja još nisam upoznao čovjeka koji je kupio bilo koji high smartphone u slobodnoj prodaji u ducanu bio to iPhone za 7000 ili Samsung za 5000 kn tako da stvarno te tvoje gluposti nemaju veze s mozgom!!! A na crno su cifre skoro pa iste!!! U tarifama su također tu negdje!!!

Link to comment
Share on other sites

Da ne kažem da ti je Nokia n8 prije dva mjeseca bila vrh vrhova, a sve ostalo je bilo govno!!!!

Ovo za tarife i bez tarifa je toliko glupo da je za nepovjerovat! Ja još nisam upoznao čovjeka koji je kupio bilo koji high smartphone u slobodnoj prodaji u ducanu bio to iPhone za 7000 ili Samsung za 5000 kn tako da stvarno te tvoje gluposti nemaju veze s mozgom!!! A na crno su cifre skoro pa iste!!! U tarifama su također tu negdje!!!

Jedini si ti koji nemas veze s mozgom. Napisao sam da jabuka kosta vise od htc-a u slobodnoj prodaji. I da kosta toliko i to je cinjenica. j**e mi se sto ga ima na crno, sto ga ima u tarifama, ali je cijenovno skuplji. I to je cinjenica s kojom se ti nemozes pomirit. Da nisam gledao dalje od N8 prije, ali sad shvacam da postoji superironiji uredjaji od N8. Usput ta N8 je ako nista drugo, kvalitetniji telefon izradom od te jabuke. Imao sam oba u rukama i znam sto pricam. Gledano u globalu htc prevladava u svemu, a meni fluidnost i neznatno mozda bolji ekran u jabuke zaista neigra nikakvu ulogu pored mocnog androida sa vecim ekranom. A ako tebe smeta sto se na trzistu nasao jedan sensation xe ili samsung koji su zasjenili jabuku i pored koji iphone izgleda kao telefona za neke koji ga vole izvadit na stol dok ispijaju sokic, pa da se kurce s njim. Jos neznam ni jednu osobu sa posla pa i dalje kojoj je taj telefon bolji od jednog htc-a. Zapravo znam pice se pale na to. A s obzirom da twingari saljes puse jasno mi je zasto i branis toliko jabuku :zubo:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.