Jump to content

Kutak za glazbeni trenutak!


x3m

Recommended Posts

Jedni od mojih favorita. Tako kompleksan aranžman i igranje s instrumentima ne možeš čuti često. Bubnjar koji je blago rečeno osebujan a gotovo da nema ni jedan solo u karijeri.

 

Edited by ivan08
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, dado_sk said:

Najdraži bend mog djetinjstva i lobotomizirana publika. Neprocjenjivo. 

 

Tad su i droge bile čiste nije se miješalo kukuruzno brašno i mišomor u njih 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, direstraits said:

Tad su i droge bile čiste nije se miješalo kukuruzno brašno i mišomor u njih 

Jednom sam bio na sprovodu čovjeka koji je imao 75+god i pušačkog staža 60+ god. Umro od posljedica pušenja ali njegovi prijatelji vršnjaci su mi na sprovodu tvrdili da su ostale one stare cigarete iz Juge koje su bile "zdravije",on bi još danas ostao živ. 😐 Ova tvoja opaska me podsjetila na to. 

Edited by dado_sk
  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Moj djed je pušio duhan od svoje 12.  (dvanaeste) godine. Umro je sa 92 godine od posljedica angine pectoris. Sa 90 godina je još uvijek imao čelični stisak ruke. 80 godina uz duhan. Služio u JRM. Iz jedne ruke je stojeći gađao sa M48 godine 1992. sa 65 godina života i pogađao 5/5 na 200 m prsnu metu u grupi od 30 cm za opkladu. 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, dado_sk said:

Jednom sam bio na sprovodu čovjeka koji je imao 75+god i pušačkog staža 60+ god. Umro od posljedica pušenja ali njegovi prijatelji vršnjaci su mi na sprovodu tvrdili da su ostale one stare cigarete iz Juge koje su bile "zdravije",on bi još danas ostao živ. 😐 Ova tvoja opaska me podsjetila na to. 

Yebo me dan kada sam ih počeo pušiti. Kad smo kod tih "zdravih" iz bivše Juge sjećam se Lare, Korone, Sedefa, naopakog Filtera 57, Morave ...Tko je to preživio doživjet će stotu. Od toga su ptice padale s grana.

6 minutes ago, direstraits said:

Moj djed je pušio duhan od svoje 12.  (dvanaeste) godine. Umro je sa 92 godine od posljedica angine pectoris. Sa 90 godina je još uvijek imao čelični stisak ruke. 80 godina uz duhan. Služio u JRM. Iz jedne ruke je stojeći gađao sa M48 godine 1992. sa 65 godina života i pogađao 5/5 na 200 m prsnu metu u grupi od 30 cm za opkladu. 

 

 

Moja oba su pušila lule i hercegovački duhan od tinejdžerskih dana. Umrli od starosti s preko 90. Jedan sa skoro svim svojim zubima. Taj je noktima čupao čavle iz dasaka. Gromada. Ja se ne sjećam da se ikada nakašljao. Čisti planinski zrak a ne ovo vnogo danas.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

@direstraits Ovo s djedovima me podsjetilo na onu priču kako bih volio umrijeti mirno u snu kao moj djed a ne vrišteći kao njegovi putnici u autobusu.😁

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 21. 11. 2023. at 21:30, direstraits said:

 

 

Bruno Lenco ! :D

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, direstraits said:

 

 

Iz dis čelendž?

Priper jorself

 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

image.png

Fitting walkout song za Eddija Alvareza gdje mu je ovaj lijevi smrskao orbitalnu kost 😆

Edited by Display
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, direstraits said:

Ćelenđž ikseptid

So it bigins:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, direstraits said:

Ju nekst

 

gud džeming

hir ju go:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, direstraits said:

Ju bin đast hit baj en ejtin wiler

 

Aj vil tejk tajm to dajdžest dis. Its hol aur long. Si ju sun.

Link to comment
Share on other sites

@direstraits vel, tajm flajs ven men indžoj. Det voz gud spent aur. Inspajt fakt det long gitar solos bikoms boring tu mi.

Ar ju redi? Hir koms d trejn.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.