Jump to content

Strut bar za R5 GTT


Mladen

Recommended Posts

Ima li ovo smisla?

Jel dobro napravljeno?

Prijedlozi sa slikama dobrodosli...

dobar je..još ako je i sa donje strane na mostu.... :hura:

Edited by zracki5
Link to comment
Share on other sites

Ima smisla, jer je Petica nazad nekako "nesabrana"..Ja sam jedno vrijeme imao nesto slicno na Bijelom dok nije smetalo, mnogo tise se vozio auto (citaj nisu setala vrata gepeka) i osjeti se nakako da postoji neka ukruta...

Link to comment
Share on other sites

Meni ovi prihvati nekako nisu bas 100 posto,jel moraju biti bas tu,ili ima neka druga solucija?!

Link to comment
Share on other sites

Na svoju cu to staviti. Ali da imam automobil u stanju kakvom je tvoj, nema tog strut-a zbog kojeg bi zabusio zdravi lim.

Link to comment
Share on other sites

Po meni nema potrebe. Iovako je GTT iza dosta povezan torzijom i jedno kolo u powerslide-u vuce drugo. Ovom stangom koja se hvata prakticki za nista samo bi dodatno sprijecio minimalno gibanje sasije i jos vise izrazio tendenciju da citava guzica klize. Moze biti zabavno ali definitivno u svakodnevnom prometu sigurno nije.

Link to comment
Share on other sites

Coach ima ovo, mislim da je ovo ok i njega cu vjerovatno staviti. Nisam ranije jer se ova sipka na R5 mora motati.

post-4820-038376300 1323163409_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Onaj na prvoj slici je bolji, ovaj poslednji je pomalo slampavo napravljen, bar meni.:nezna:

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sto ce ti to. Nit ne vozis auto, a ovakav auto je ipak najvredniji sto blize originalu. Kad je bio regan, ja sam jurcao s njim i nisam primjetio da mu treba iza mulda stanga. Na nijednom autu u zivotu je iza nisam imao, zaista ti po meni to ne treba.

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.