Jump to content

Spuštanje volana na R5


sonor

Recommended Posts

Pozz svima...

Ovak zanima me cisto jedna sitnica ako je netko to radio na svojim peticama, naime kupio sam novi volan koji je dubok i namontirao sam ga i sad posto je MOMO glavcina sama po sebi duga, a volan dubok. sve skupa mi dolazi jako ispred nosa, sto mi nimalo ne smeta, nego dolazim do problema da mi taman stoji di bi gledao na cestu, odnosno ometa mi pogled na cestu , zato u zadnje vrijeme moram sjediti full uspravno i cak malo uzdignuto... sjedala su od P 309 gti unutra full su nisko smjestena... znaci nema opcije dignut sjedala... pa pitam vas... ako znate kako bi se mogo cijeli stup volana spustit za 5 cm... to bi bilo dovoljno... znam da se na jugicima to radi bez problema... pa sad ako se da na petici... super... ajde da vas cujem

Link to comment
Share on other sites

tocno volan na desnoj slici i imam... :D hahaha... ugl vidim nije neki problem...... zvat cu hansa... tnx... dobroje.gif

Link to comment
Share on other sites

Čardak je to radio na svojoj 5ici i stavio je slike tak da potraži malo :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

eto pronasao sam... sam ne objasnjava kako.. al vidim da nije to neki problem... ;) tnx živac i mladen

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.