Jump to content

Što ste danas napravili za svoj auto?


frenchkey

Recommended Posts

Mislim da je to ulje dosta bolje od 5w40, a nije nista skuplje. Meni nekako mirnije radi i definitivno ga manje trosi. Dakle, financijski mi je jednako, a lošije definitivno nije. Kraj priče.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Skuzil sam da mi anlaser slabije vrti (novi akumulator 760A), a jos nije ni zima.

Skinul sam ga, rastavil (bilo puknuto kuciste- vodilica četkice)

To je sređeno, očišćen, lagano na tokarskom liznut rotor, podmazan i vraćen na auto.

Druga priča

Link to comment
Share on other sites

Ništa  bolje za tvoj auto od 5W40. 

Pa ako imaš 750g Nutellu i K-plus po istoj cijeni, što ćeš uzeti? :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da apsurd bude veći, K-plus je njemački :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pa ako imaš 750g Nutellu i K-plus po istoj cijeni, što ćeš uzeti?

:)

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

Linoladu, ili Kinderladu (da se proizvodi). :)

Link to comment
Share on other sites

Oprao ga od soli pri povratku iz Drniša. Jučer popodne je bilo veselo starom cestom preko Knina, Gračaca do Zagreba. Puhalo ko blesavo. Kad vidiš kakvih budala ima i kako voze u tim uvjetima, dodje mi da više ne sidam za volan.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je to ulje dosta bolje od 5w40, a nije nista skuplje. Meni nekako mirnije radi i definitivno ga manje trosi. Dakle, financijski mi je jednako, a lošije definitivno nije. Kraj priče.

Ostalo mi oko pola deci 5W40 i pola deci 0W40 pa sam ulio u plastične prozirne čaše da usporedim. Na sobnoj temperaturi 0W40 je nešto gušći i nešto sitno sporije teče od 5W40, ali kad sam to ostavio u škrinji na -24 stupnja 0W40 je vidljivo brže tekao iako su oba bila kao med.

Oba su Shell Helix Ultra. Mislim da sam to postao baš u ovaj topic prije godinu i pol negdje.

Link to comment
Share on other sites

Jucer kupio brisace champion pa cemo vidjet kakvi su za sada su tihi nesto slabo imam srece sa tim brisacima dok ne popizdim pa kupim boschove

Link to comment
Share on other sites

Ja sam obavio malo jacu pripremu za zimu [emoji16]

1. Seleni zadnjeg mosta

2. Zadnji amortizeri

3. Prednji diskovi, buseni i rezani + plocice

4. Zamjenjena kočiona tekućina

5. Stavljene zimske gume

nekim cudom na Laguni su mi odlične, cak bi se usudio reci bolje od dunlop wintersporta koji sam godinama kupovao.

Jos trebam otići pregledati plinsku instalaciju i to je to...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jucer kupio brisace champion pa cemo vidjet kakvi su za sada su tihi nesto slabo imam srece sa tim brisacima dok ne popizdim pa kupim boschove

Ja ih uzeo jednom prilikom i poklonio kumu jer imaju 74267 adaptera, ali među njima ne i kuka :/

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Champion je dobar omjer cijene i kvalitete, uvijek sam ih stavljao na brisace s kukom, nikad problema. U zadnje vrijeme sam na aerotwin, pa ne znam dali se što promijenilo

 

Šlapatalk

 

 

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Ja sam obavio malo jacu pripremu za zimu emoji16.png

1. Seleni zadnjeg mosta

2. Zadnji amortizeri

3. Prednji diskovi, buseni i rezani + plocice

4. Zamjenjena kočiona tekućina

5. Stavljene zimske gume

nekim cudom na Laguni su mi odlične, cak bi se usudio reci bolje od dunlop wintersporta koji sam godinama kupovao.

Jos trebam otići pregledati plinsku instalaciju i to je to...

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

Koje selene si stavio?

Link to comment
Share on other sites

raskopavao cijelu pomičnu konzolu između siceva da otkrijem zašto osvjetljenju pretinca ne radi...

Link to comment
Share on other sites

Ulio zimsku tekućinu za šajbu.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

raskopavao cijelu pomičnu konzolu između siceva da otkrijem zašto osvjetljenju pretinca ne radi...

Je si provjerio sijalicu ? :yeah:

Link to comment
Share on other sites

naravno, više njih uključujući i led varijantu. Uglavnom, popravljeno, jedan vod koji je išao na kontakt žarulje ''odlijepio'' se od ploče pa sam ga uvjerio da se vrati pomoću pleh vijka

bd2aad337fc3fd471051388c9089312f.jpg997e71e0653d70298d674b84483959a2.jpgd40401289d923efdd79f547492a4eba8.jpg79c9c0e2c3a610333cabba8483723b27.jpg805411052982847b8784de9a79b7e6ec.jpg

Link to comment
Share on other sites

Daj link onda,da vidimo gdje je jeftinije od 118 kn.

 

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

 

 

nazalost nemam vremena visjeti na netu i forumima, pa nisam mogao PONOVNO ti dat link...vidim kasnije da si prosao LOSE. napisao sam ti gore mall.hr, malo pretrage i nades za 30-40kn manje...

 

ugl, ubo sam 3x NBL na mall.hr po 133kn par

Link to comment
Share on other sites

Kupio dizalicu u lidlu danas. Dobro če mi doći prije ili kasnije. 99.99 kn. Tako nekako

IMG_20171129_082109.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.