Jump to content

Što ste danas napravili za svoj auto?


frenchkey

Recommended Posts

Na hrelicu upiknuo originalne celicne felge 6.5j15 sa gumama za 600kn...gume su za bacit mada imaju mesa (dot 04)...al tolko same felge vrijede,super uscuvane...slijedi pravac bosna po zimske slape

Link to comment
Share on other sites

Na hrelicu upiknuo originalne celicne felge 6.5j15 sa gumama za 600kn...gume su za bacit mada imaju mesa (dot 04)...al tolko same felge vrijede,super uscuvane...slijedi pravac bosna po zimske slape

Ne znam tocno kakve slape trebas,ali prije Bosne svrati na ekupi.hr, mislim da su trenutno u nekoj akciji za gume...
Link to comment
Share on other sites

Sinoc gledal gudjiricu na ekupi...imaju samo xl 570kn,tako nekako,mene ce izac 400 sa montazom i spurom gratis u bosni,eventualno ako cu ic za sloveniju po nesto pa uzmem usputno,da ne gubim pol dana i goriva jos za bosnu

Bosna 400kn

Slovenija furlan 480kn

Karlovac 515kn

Gudjirica 195/65 15,cijene za kes sa montazom i balansiranjem,u bosni jos gratis spur

Link to comment
Share on other sites

Pa ako ides s nekim drugim ciljem i ovo odradis usput :D

Link to comment
Share on other sites

Pa 460kn goriva necu zavozit garant...doh!! I spur jos da racunam? A ako cu ic u sloveniju gubim dan kako god pa usput uzmem i gume

Link to comment
Share on other sites

A cuj,razlika 300kn bosna i slovenija,ak racunam da bi za bosnu izgubio pol dana i gorivo onda mi se neda zajebavat ukoliko ce mi bit usputno u sloveniji

Kolega uzeo u bosni continentalke tsNESTO (jel ts580 il kako vec) u toj dimenziji i izasle su ga 406kn komad sa svime...evo pa ko je blizu toplo preporucam...slovenija je jos uvijek super za neke divlje dimenzije,al ove neke standardne su skoro ko i kod nas obzirom da vise nema povrata pdv-a

Sava u bosni u toj dimenziji je 290kn komad sa montazom balansiranje i povratom pdva

Edited by vulja
Link to comment
Share on other sites

Hebem se cijeli dan za nosac motora za fiat jtd.nikako ga naci. Uspio nesto preko lagerosa. Jos mi sutra javi za cijenu. U pitanju je sasic ili original. Original mi se nekako cini najbolja opcija. Ako nije duplo skuplji od sasica

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj koji ces dot gume dobit u bosni, za sloveniju je bar sigurno da dobis friške gume, ( najstarije koje sam do sada u slo kupio su bile 4 tjedna stare)

Link to comment
Share on other sites

Svoje ulje mjenjam kod meštra, pa se on brine o zbrinjavanju, a ako se i desi da sam promjenim onda opet to ispušteno ulje odnesem kod istog tog meštra pa ga on zbrine zajedno sa drugim.

Njemu dolazi CIOS (ili CIAK ili neki takav) koji kupi ulje po cijeloj županiji od automehaničara

 

Ja danas kad sam mjenjao ulje na Meganu kod susjeda, inače bivšeg automehaničara u penziji, on je to itekako ekološki i ekonomično zbrinuo :D  reko mi je "daj to ulje meni, meni bu dobro došlo za moj GOLF-2 , v njega ti ide i ulje s friteze" :farmer:  :happy2::D

Edited by MeganC2
Link to comment
Share on other sites

Pogledaj koji ces dot gume dobit u bosni, za sloveniju je bar sigurno da dobis friške gume, ( najstarije koje sam do sada u slo kupio su bile 4 tjedna stare)

Kolega mi potvrdio da su po dotu ovogodisnje,ovo sto je uzeo ovaj tjedan u bosni...sad koji tjedan nije rekao a nit je bitno

Link to comment
Share on other sites

nikad nebi kupio gume mlađe od  3-4 mjeseca. Guma koja nije ''dozrela'' par mjeseci nakon  proizvodnje već odmah montirana troši se prebrzo

Link to comment
Share on other sites

Bolje je preko jeseni i zime imati gumene, ovi klasični se previše prljaju i puno je jebade sa pranjem. Ja ću sad ovaj tjedan kupiti gumene tepihe...njih lupiš pod minivašom i sve ide dole, a brzo se suše...

Edited by MeganC2
Link to comment
Share on other sites

Kolega mi potvrdio da su po dotu ovogodisnje,ovo sto je uzeo ovaj tjedan u bosni...sad koji tjedan nije rekao a nit je bitno

Ja sam uzima u bosni micheline za clia, 2 pa opet 2- radi povrata poreza, i dot je bio star 4-5 tjedana, jer mi je covjek od negdi direkt naruciva...

Link to comment
Share on other sites

Bolje je preko jeseni i zime imati gumene, ovi klasični se previše prljaju i puno je jebade sa pranjem. Ja ću sad ovaj tjedan kupiti gumene tepihe...njih lupiš pod minivašom i sve ide dole, a brzo se suše...

 

Imam gumene vec spremne i uskoro ce oni u auto, ovo je bilo neplansko pranje jer je suvozac ugazio u govno pa se nebih mogao voziti u autu od smrada da sam ih takve ostavio unutra hahahah

 

Ali da, gumeni su zakon.. na praoni proci mlazom i ko novi su :)

Link to comment
Share on other sites

Zovem okolo za nosac za stilo. Ima na odabir sasic( preskup ),akron i origina ul imperium. Jel tko stavljao ovaj zadnji pa da svjedoci o kvaliteti?

Link to comment
Share on other sites

Zovem okolo za nosac za stilo. Ima na odabir sasic( preskup ),akron i origina ul imperium. Jel tko stavljao ovaj zadnji pa da svjedoci o kvaliteti?

Kod mene je Akron i mada svi govore protiv istog, meni se na laguni pokazao kao dobar.

Link to comment
Share on other sites

Akron mi nije po kataloskom broju uopce u ponudi. Taj koji imaju je za 59 i 74 kw. Moj je 85 i godina od 2004 pa na gore. Akron je od 2002. Lageros misli da je taj akron sam po sebi slabiji nosac nosač zbog toga. Opet,isti je to motor samo je u nijansama razlika.

Link to comment
Share on other sites

Za ovog tećeg (imperium) moram priznati da nisam niti čuo.

Link to comment
Share on other sites

Ni ja a kosta 50 kn manje od akrona tako da bas nebi riskirao. Akron ima neko ime. Koliko si platio akron? Kako ti se drži?

Link to comment
Share on other sites

Dosta, oko 600-ak kuna (original bio 1200). Riječ je o hidrauličnom nosaču i za sada je dobar (star je nekakvih 2,5-3 godine).

Link to comment
Share on other sites

to je vec neko mjenjao diskove

jbg jeftinije

Dalibore ne bi covjek vjerovao ali na ovaj iz 2006, idu puni diskovi. Sad sam zvao Starkelja da mi provjeri po broju sasije...
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.