Jump to content

clio II - pali se lampica otvorenih varta u vožnji


ninja02

Recommended Posts

Kao što stoji u naslovu, tjekom vožnje primjetio sam da mi se pali lampica koja upozorava da su vrata otvorena.

Kasnije, kad se smračilo sam primjetio da se radi o gepeku jer sam vidio da se pali pa gasi pa pali svijtlo u gepeku...

Pomislio sam možda onaj mikro  prekidač u bravici pa sam ga skinuo da očistim kontakte. Kad sam drugi dan vozio ,bez tog prekidača  -opet ista stvar.

 

Nije mi jasno koji vrag pali i gasi to svjetlo :wtf:

Prekidač izvađen , konektor u zraku, kolko sam vidio nigdje ne probija...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

vjerovatno kad je prekidac otvoren signalizira da su vrata otvorena,dakle,isto radi i kad nema prekidaca,tj.otvoren strujni krug. tak bar mislim

Link to comment
Share on other sites

 ja sam skroz skinuo prekidač i logički bi bilo da stalno svijetli ali lampica u vožnji malo svijetli malo ne...zavisi koliku grabu pogodim..

Link to comment
Share on other sites

taj prkidač kad otvoriš vrata spoji žicu na masu. Znači ako si ga skinuo da je žica negdje zguljena i dira masu

Link to comment
Share on other sites

Na ovog prekidaca mislis?

Slike su lose... znam, (slikano ciglom....) :D

post-13546-0-17501000-1383158667_thumb.j

post-13546-0-40298900-1383158731_thumb.j

Edited by phenom
Link to comment
Share on other sites

Zar nije to prekidac od ulaznih vrata koji pali unutarnje svjetlo, a svjetlo u gepeku ima svoj? Uostalom bolje lampica od vrata u voznji nego vrata u voznji :-)

Link to comment
Share on other sites

thalija ima još svoj prekidać na gepeku ,isto ko i megane ,provejri tamo

Link to comment
Share on other sites

Clio II svjetla odvojena znaci prekidac bi se mogao nalaziti u onom dijelu brave u koji se hakla onaj ku.cic koji je zasarafljen na vezni lim.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.