Jump to content

Nova verzija foruma - problemi i pitanja


Rain

Recommended Posts

Placem. Ko dijeca ste. A najveca fora je da kad se osobe upoznaju u stvarnom zivotu, 99% nema veze s ovim na forumu. Ali da ta crvena strelica i opcenito sve ostale su glupost po meni. Bas iz ovakvih razloga

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Istina. Tko me pozna zna da nisam paranoidni sizofrenicar s morbidnim hostilnim projekcijama i dvostrukom osobnosti.
Ali odredjena osoba ima ispade gnjeva i na kraju u onoj temi o novom forumu mi i prijeti cak i obracunom jer da je u prijasnjem zivotu, vec bih ja vidio svog boga. Ne bih ga volio upoznati, hvala..
Mozda je popio par piva ali ipak se na javnom forumu ovo ne pise:

"samo ću ti reći da imaš sreće da nisam osvetoljubiva osoba i da sam odrastao i ostavio načine kojima smo nekad rješavali stvari na asfaltu, jer se nebi dobro proveo sa mnom."

Znaci bivsi razbijac koji je nesporazume rjesavao ulicnim nasiljem, sada navodno meka srca..

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 

Zemljo otvori se🤣🤣🤣

2 hours ago, Zrmi RS said:

Placem. Ko dijeca ste. A najveca fora je da kad se osobe upoznaju u stvarnom zivotu, 99% nema veze s ovim na forumu. Ali da ta crvena strelica i opcenito sve ostale su glupost po meni. Bas iz ovakvih razloga

Nebi se slozio....

Ima tu ljudi za ludaru🤣🤣

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, ivan.martinko said:

Istina. Tko me pozna zna da nisam paranoidni sizofrenicar s morbidnim hostilnim projekcijama i dvostrukom osobnosti.
Ali odredjena osoba ima ispade gnjeva i na kraju u onoj temi o novom forumu mi i prijeti cak i obracunom jer da je u prijasnjem zivotu, vec bih ja vidio svog boga. Ne bih ga volio upoznati, hvala..
Mozda je popio par piva ali ipak se na javnom forumu ovo ne pise:

"samo ću ti reći da imaš sreće da nisam osvetoljubiva osoba i da sam odrastao i ostavio načine kojima smo nekad rješavali stvari na asfaltu, jer se nebi dobro proveo sa mnom."

Znaci bivsi razbijac koji je nesporazume rjesavao ulicnim nasiljem, sada navodno meka srca..

Daj si popij apaurin :lool: Kakve prijetnje i kakav razbijač, izletila mi kava iz usta od smijeha! Ti si legenda majke mi :lool: 

Ja osobno smatram da ti trebaš naletiti na neku “budalu” da te izdeveta, možda dođeš pameti :D 

Ja nemam nikakve ispade gnjeva, ja sam jako pozitivna osoba, ali ne volim negativne osobe poput tebe, a time i tebe osobno. :D 

I to ti je to, vrlo jednostavno. Lažov si, negativan si, pametuješ, omalovažavaš žene i ostale, zadireš nos gdje ne trebaš, vraćaš milo za drago, jednostavno te ne mogu vidjeti nacrtanog. :yeah:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Lažov sam? Omalovažavam žene? Od kud ti takvi zaključci? Imas bujnu maštu. Iz 2 rijeci slozis recenicu. Mogao bi pisati stihove. Proze. Talentirani si stihopisac..

Uopce ne lazem. I smatram da lagati nema smisla jer ionako se prije ili kasnije sazna istina, koga zanima..
Mozda nekad bubnem glupost, a tko ne bubne?
Lazov je osoba koja sustavno smisljeno govori neistinu, laze drugima da bi od toga imao neku korist.
Osobno nikad nisam slagao tako, nego govorim kako je istina i najcesce zbog toga popusim u zivotu. A lazovi danas prosperiraju.. to je valjda jasno.
A sad koliko ima lazova na svijetu i u npr nasoj drzavi, o tome bi se dalo..
Ali to je neka druga prica...
Laku noc..

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja treću lozu od jutros. Ovo se ne može izdržat. 

Koliko je sati u vas, kakvo laku noć? Radite noćnu? 

Možda bi se moglo malo odvojiti zaglavlje iznad naziva teme @Ivan1902

Screenshot_20191022-154230_Samsung Internet.jpg

I tek sam sad primijetio da ne mogu da lajkam vlastite postove. Može neko objašnjenje?

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites




I tek sam sad primijetio da ne mogu da lajkam vlastite postove. Može neko objašnjenje?


Hahahhahahahahha, daj umro sam. XD
  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Lajkici i dislajkici ulaze u search traku kad se scrolla po stranici. 

Untitled.jpg

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, ivan.martinko said:

Al trebalo bi raditi dislike. Svugdje..
emoji12.png

To je bitno, vidim da je dire glavni dislajker 😂

Ot: malo živcira ova traka rkh kad prekrije pola nepročitanog posta. Barem je na mobilnoj verziji tako. Jel se može to kak vratit na staro? 

Edited by homer
  • Thanks 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Lucky_ZG said:

Lajkici i dislajkici ulaze u search traku kad se scrolla po stranici. 

 

i kad stisneš "odi na prvi nepročitani post", ta traka prekrije vrh posta.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, homer said:

To je bitno, vidim da je dire glavni dislajker 😂

Ot: malo živcira ova traka rkh kad prekrije pola nepročitanog posta. Barem je na mobilnoj verziji tako. Jel se može to kak vratit na staro? 

 

5 minutes ago, meshgrid said:

i kad stisneš "odi na prvi nepročitani post", ta traka prekrije vrh posta.

 

To nije do mene, do platforme je, pokušat ćemo ispraviti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites




I tek sam sad primijetio da ne mogu da lajkam vlastite postove. Može neko objašnjenje?




Hahahahaha !
Sad je povezano.
Za 10 lajkova drugima možeš 1 stisnut sebi.
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pita me žena šta se smiješ😂😂 a ja čitam postove od GTT-a i Martinka..🍺🍺

😁😁

  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Molim da se dezurni dusebriznik (rekao bih ono najprostije, ali bi me admin opet poslao na hladjenje) izjasni ovdje kad je vec tolika faca pa klika i dislajka sve moje postove. Bio to Zekan, Rain ili nznm tko ali ocito netko tko ima ovlasti. Jer dnevno mislim da nemozes vise od 10 lajkova/dislajkova napravit. Pa evo molim admina da provjeri tko to radi i sankcionira budalu. Kad vec moze mene, moze i nekoga tko ocito hakira forum/moj profil. Slobodno pogledaj koliko je netko puta danas dislajkovao moje postove. 

A iskreno moderatori, recite mi na koju foru Zeko i ima 2300ili koliko vec +. Ocito se mene namjerno provocira. Molim da se izjasnite vec kad vam se nemoze ni pm poslat za vrijeme hladjenja

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio za to da se to ukine al eto..
Nijedan drugi forum koji posjecujem to nema. Samo plus ili nista. Ak se ne slazes s necim, elaboriraj, to je rasprava a ne ovak ko neka djecja igrica minus i plus. Bas da se izbjegnu takve napetosti i niske strasti.. ono dat nekom minus, i mislit kak si pametan. Balkan.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.