Jump to content

Nova verzija foruma - problemi i pitanja


Rain

Recommended Posts

Pravilo ekonomičnosti, ko bi se natezao i pokušavao objasniti tipovima nešto što je većini jasno, stvari tipa bonton i sl. 

Ovako mu stisneš minus i staviš mu do znanja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Crvene strelice su odlične da jednostavno daš do znanja nekome da piše gluposti, ili da se ne slažeš s njegovim mišljenjem.
 

Odlične su i za normalne ljude koji ih dobiju, jer shvate da su napisali glupost nakon što mu veći broj aktivnih članova stisne crvenu. 

To što ih neki ljudi zlorabe, pa idu na profil i vraćaju “milo za drago” (hm, to mi je odnekud poznato) ne znači da ih treba ukinuti. Puno stvari bi onda trebali ukinuti na ovom svijetu. Igle i šprice za cijepljenje, jer su one za liječenje, a gle čuda narkosi si pucaju žuto u venu s njima. 
 

Ono što me čudi jest da se ovaj član ide baviti s takvim stvarima i stiskati dislajkove, inače znamo čiji je to modus operandi, iznenađen sam neugodno. Blagdansko ludilo očito.

Edited by GTT
  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

...garant loša loza
Il' nesretna ljubav neka
Što piješ kad ti škodi
Vidi šta žena učini od čovjeka...

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Malo statistike...

Dakle, kao što vidite, većina ocjena je dobra, i ljudi u većini slučajeva češće reagiraju pozitivno nego negativno...

1.thumb.JPG.fe64bee08503081c4a2f82c66e32aa61.JPG

 

Najviše ocjena se dalo u slijedećim temama...

2.thumb.JPG.c0ed63dcb7c373314c0b150a021fb8c4.JPG

Osobe koje su dale naviše ocjena (pozitivnih i negativnih)...

3.thumb.JPG.2ae77a1639b620499ed898eb454f4a93.JPG

Osobe koje su primile najviše ocjena (pozitivnih i negativnih)...4.thumb.JPG.0dcc416cceef87517c130986566d06b4.JPG

 

Zaključak je da forumaši najčešće ocjenjuju pozitivno, a u iznimnim slučajevima se dijele minusi, što bi značilo da će u 90% slučajeva većina preskočiti post sa kojim se ne slaže a samo u iznimnim situacijama ga negativno ocijeniti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jel ti vidis sta se desava s mojim profilom? Ajde sankcioniraj budaletinu jer dok ovo pisem iskacu mi non stop notifikacije. Onak kakav debil da nemoze bit veci. Pa to je dno dna.

 Screenshot_20191225_201828_com.android.chrome.thumb.jpg.58410555e426b3d12bdab9a80579b9b7.jpg

Kakav je to izrod. 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Eto, j**es ti forum kad ti se netko smije na post iznad. Ovo je cirkus. Ajde frajeru vec kad imas toliko hrabrosti da dislajkas javi se tu. Javit ces se da, nemas ni k.... ni mozga.

Link to comment
Share on other sites

Joj daj se smiri, koliko vidim, naslagali ste jedan drugome finu količinu minusa, samo ti imaš ograničenu količinu, a on nema 😉

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Koji smijeh jbte.. 245 minusa?
Koja volja stari moj i to na Božić. Eto još jedan dokaz da nas ima svakakvih 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ti minusi su smece i ne postoje ni na jednom od 20 foruma koje imam na tapatalku. A ni drugdje. Ocito su ljudi okolo pametniji od GTTa vidli da je to glupost jer nema nikakvu funkciju samo dovodi clanove u zavadu

Bitno da ovdje postoji i ispada sve skupa ko lokalna birtija od 10 aktivnih clanova.
Admini i moderatori vise ne posjeduju renoe nego fauvee i bemvee i ostale i takav forum ne vodi nikud. Postojal bu jos mozda kao chathouse forumskih dinosaura. Steta.
Minus.

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Ivan1902 said:

Joj daj se smiri, koliko vidim, naslagali ste jedan drugome finu količinu minusa, samo ti imaš ograničenu količinu, a on nema 😉

Tko on? Ja sam mu evo iskreno stisnuo cca 8-10minusa jer je on krenio s time. Sad vidim da ako je Zeko u pitanju onda mu oprastam. Pa valjda i budala vidi da s njim nesto gadno nije u redu. I to na Bozic

Link to comment
Share on other sites

@ivan.martinko
 

Ajd ne sraćkaj na Božić, čuj ti - ljudi okolo su pametniji od GTT-a! Pa nije GTT uveo i postavio lajk i dislajk, opet si preskočio terapiju?!?

Imali smo i anketu, glasovali smo, dislajk je ostao, ne znam kaj ti sad tu kmečiš. Dakle, nije GTT, već je većina foruma demokratski odabrala da ta opcija ostane. Jasnije?

I šta sad ako je npr. Mata prodao Renault i kupio BMW? Pa čovjek je dao toliko vrijednih informacija i pomogao u stotinama topica vezanih uz Renault, šta da ga se sad banira?!? Apsurd! Šta radiš na ovom forumu ako ti ne valja, ne kužim? Ako ti je to ko’ lokalna birtija? Navedi mi jedan forum gdje nisi omražen i gdje te vole? Ako postoji, pravac tamo. Da se ne nerviraš tu s nama “idiotima.”

Zaboravljaš da neki koji kao ja imaju VW, imaju i Renault u garaži, pa tako npr. kolega f7p kupuje također jako ozbiljan auto, a pazi - ima dva Renaulta u garaži. 

Ti kad si kupio Škodu je bilo - dečki pravi ste, hvala kaj ste me prihvatili i tako to, plakao si tu i ulizivao se, a sad sraćkaš kao i obično po ljudima koji su napravili isto - promijenili marku vozila. Baš si licemjer.

A i ja sam isto budala, pa idem ludom objašnjavati da je lud.
 

 

Edited by GTT
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Stari moj jel ti vidis da tu ima psihicki poremecenih persona? Daleko da sam ja zlato, ali kad me majmun isprovocira vrijedjanjem pa zbog njega odem par dana na hladjenje, vratim se pokusavam bit normalan. I onda mi Zekan ima ovlasti da daje toliko dislajkova? Za sto? Jer ima mozak pileta. Ja sa svojih 38g bi trebao bit ladan ko spricer jer me budala zajebava. I onda moram bit ko pi*ki*a dobar jer ce me banirat? Slobodno ako ima to malo kite u gacama kad me vidi i neka mi da dislajka. Ali uzivo frajeru. Do tada je za mene ovo cirkus. Zadnji put je isto bilo tako. Milijun dislajkova. I onda zbog budala imam rejting 0. Nije da je to meni toliko bitno, ali ako je nebitno onda maknite sve. Pa da vidim hoce se nekome dati na svaki moj komentar napisati nesto umjesto stisnuti tu idiotariju.

Link to comment
Share on other sites

Ma ima, apsolutno. Ali većina su super dečki i doprinose forumu na raznim područjima. Svugdje ima budala jbg. Šta te briga za crvene Zrmi, pogotovo ako je taj koji ti ih je dao budala? Nasmiješ se i ideš dalje, nisi klinac. I čemu takvi izljevi prepuni agresije, daj se smiri. Argumentiraj čovjeku što ga ide drito u facu, ali  kulturno i guštaj u temama koje su ti zanimljive. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, ivan.martinko said:

Ti minusi su smece i ne postoje ni na jednom od 20 foruma koje imam na tapatalku. A ni drugdje. Ocito su ljudi okolo pametniji od GTTa vidli da je to glupost jer nema nikakvu funkciju samo dovodi clanove u zavadu

Bitno da ovdje postoji i ispada sve skupa ko lokalna birtija od 10 aktivnih clanova.
Admini i moderatori vise ne posjeduju renoe nego fauvee i bemvee i ostale i takav forum ne vodi nikud. Postojal bu jos mozda kao chathouse forumskih dinosaura. Steta.
Minus.

1. Forumaši su sami odlučili da žele negativne ocjene. Slobodno smo dali na izbor, ukoliko se skupi kritična masa, uvijek se može promijeniti, za sada sve ostaje ovako.

2. Na žalost, ne mogu niti ja, a niti ostali moderatori utjecati na količinu aktivnih članova, aktivnost članova je nažalost povezana sa atraktivnosti foruma, a na žalost na ovome forumu ostala je nekolicina atraktivnih automobila, što je najviše povezano sa imovinskim stanjem članova, neću dalje o tome... Samo ću reći da je nekada bilo brdo 197-ica na forumu, ali tada je Clio RS koštao 20t €, danas je puno skuplji i ima ih u cijeloj RH zanemariva količina.

3. Volim Renault, ali ne radim im ja aute, ne krojim im poslovnu politiku, ne određujem cijene vozila niti sa kime imaju partnerski odnos, a razlog zašto vozim VW je taj što auto kupim u 7 dana, dakle prikupim svu dokumentaciju i leasing bude odobren u 7 dana, 8. dan auto već bude na registraciji. To što Renault ima poslovnu suradnju uglavnom sa ZABA leasingom, gdje doslovno traže promet po tekućem računu u zadnjih 6.mj, i svakakve gluposti na koje ne želim pristati, a cijeli taj postupak traje i traje... S tim da su ocu koji ima Renaulta skoro uzeli auto zbog ne plaćanja, a čovjek ima trajni nalog, i sve se uredno plaća...

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ivane odlutao si s teme. Molim te da nam kazes tko je poklikao sve te minuse ili je kao zadnji put napravljen virus? Zasto se izbjegava prozvati pametnjakovica? I za kraj mogu shvatit da se netko ne slaze pa da dislajka, ali da se meni sroza i ono malo rejtinga a imam hrpu postova e to mi neide. Iskustva sa 197 imam ponajvise, isto toliko i rijesenja u problemima istog. Jedan sam od rijetkih koji ga i dalje ima sve te silne godine. Sancioniraj takve koji namjerno ruse rejting. Opet ce to biti ono budi pametniji popusti. Uopce se ne radi o tome. Ja znam da sam pametniji, ta mi persona od kad nas je zajebo za Recaro sjedala nije ni u malom noktu na nozi, no vec kad djelimo pravdu onda budimo korektni. 

I br.2. Odakle njemu rejting toliki i odakle mu opcija tolikog broja davanja lajkova/dislajkova? Ceka pa jel se ja jedini od svih to pitam???

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@ivan

Što se ove treće točke tiče , tu ti mogu djelomicno objasniti (ne REnault financiranje nego bilo koje financiranje koje radi by the book)

Gleda se promet po tekucem, gleda se tko je poslodavac trazitelja leasinga, gleda se dali je na listi duznika dospjelih obaveza , jer je leasing kuća isto vrsta kreditora (morala je kupiti taj auto ili bar ugovoriti buyback i sl) i nije joj u interesu da se auti vracaju zbog neplacanja.

Po meni je to iskreno ok, jer takvi neplatise podizu "cijenu" tj kamatu i opcenito uvjete ovim regularnima. Isto ko i s kreditima , samo se to utopi u masi i ne kazu ti to jasno.

 

Trajni nalog sam po sebi nije garancija apsolutno nicega, ti sutra mozes ugovoriti trajni nalog ( u petak tocnije) da svaki mjesec sa svog tekuceg uplacujes 100 000kn na moj tekuci, apsolutno legalno i bez ikakvog problema, pa mi reci sto cu ja kao primatelj u tom trajnom nalogu imati od tog papira zvanog trajni nalog .

 

Link to comment
Share on other sites

To što može dati toliko dislajkova je vjerojatno bug, tj. modovi i admini nisu ni znali dosad da može. Nema teorija zavjere, samo dva zavađena forumaša, od kojih jedan ide suludim putem u osvetu. 

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Dajte ljudi guzite nešto

  • Like 5
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, GTT said:

To što može dati toliko dislajkova je vjerojatno bug, tj. modovi i admini nisu ni znali dosad da može. Nema teorija zavjere, samo dva zavađena forumaša, od kojih jedan ide suludim putem u osvetu. 

Nije bug, namjerno je dozvoljeno jer smo smatrali da se nakon zadnjeg puta neće više događati...

Dakle, svima forumašima je prije bilo dopušteno 10 reakcija na dan, upravo podignuto na 15. Svim donatorima koji su prije imali neograničen broj reakcija, upravo je isti ograničen na 50.

19 minutes ago, Zrmi RS said:

Ivane odlutao si s teme. Molim te da nam kazes tko je poklikao sve te minuse ili je kao zadnji put napravljen virus? Zasto se izbjegava prozvati pametnjakovica? I za kraj mogu shvatit da se netko ne slaze pa da dislajka, ali da se meni sroza i ono malo rejtinga a imam hrpu postova e to mi neide. Iskustva sa 197 imam ponajvise, isto toliko i rijesenja u problemima istog. Jedan sam od rijetkih koji ga i dalje ima sve te silne godine. Sancioniraj takve koji namjerno ruse rejting. Opet ce to biti ono budi pametniji popusti. Uopce se ne radi o tome. Ja znam da sam pametniji, ta mi persona od kad nas je zajebo za Recaro sjedala nije ni u malom noktu na nozi, no vec kad djelimo pravdu onda budimo korektni. 

I br.2. Odakle njemu rejting toliki i odakle mu opcija tolikog broja davanja lajkova/dislajkova? Ceka pa jel se ja jedini od svih to pitam???

I što? Da ti kažem pa da onda možeš ti njemu ići lupati minuse? Očito vidim da znaš o kome je riječ, a ja ne mislim nikoga prozivati.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Zasto? Bojis ga se? Kako je moguce da mi netko dislajka 245notifikacija mi je izbacilo? A ograniceno na 50. Nekuzim.

I nemam mu namjeru lupit ni jedan minus, ali mi nije jasno...

Edited by Zrmi RS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zrmi RS said:

Zasto? Bojis ga se? Kako je moguce da mi netko dislajka 245notifikacija mi je izbacilo? A ograniceno na 50. Nekuzim.

Zrmi, ajde popusti, ne boji se čovjek nikoga, nego neće daljnji cirkus. Bilo je neograničeno, sada je ograničeno na 50. Daj čitaj sa razumijevanjem. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, GTT said:

Zrmi, ajde popusti, ne boji se čovjek nikoga, nego neće daljnji cirkus. Bilo je neograničeno, sada je ograničeno na 50. Daj čitaj sa razumijevanjem. 

Da sad sam skuzio. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zašto nebi bilo javno dostupno tko je kome šta stisnuo kao sto je jedno vrijeme bilo?

Ja sam jedan od onih sto ne stišće minuse nego samo odem ća.

I još nešto, kad smo već oko toga..ne slaže se stanje tu prikazano i stanje koje se vidi na dnu “početnog zaslona”

 

 

D53C9E39-9D7A-4F43-88DC-36065B04878C.png

EAAC3E02-5054-449B-B8B5-A1284E6C4A95.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oko kojih pizdarija se  (i) na Božić prepucavate, a di ću ja naći  ~40 000 € za veći stan, porez, faking parazitsku agenciju i njihovih 2% i minimalno kuhinju novu

Edited by hrvojexyz
  • Like 3
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

@hrvojexyz  prodaj 1.9 i kupi 1.5 pa ćeš usparati na tih par deci potrošnje, za 40ak godina imas to sto ti treba sad :aua:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.