Jump to content

Nova verzija foruma - problemi i pitanja


Rain

Recommended Posts

Dečki, to vam se zove napredak !

Kao kad vam kažu da se u državi živi bolje nego prije, nema veze što vi to ne osjećate! [emoji1787]

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Meni je sad ok otkad se pojavila strečica za dizanje na vrh ali i dalje mi je onaj natpis na vrhu predaleko da ga lako ulovim palcem i vratim se na pocetnu stranicu. 

Link to comment
Share on other sites

Ma ok je to sve.

Primjetio sam da se više ne može mjenjat postavljeni post, kad objaviš bye bye...

Možda da je stavit da autor posta minutu nakon objave može još izmijenit nešto u tekstu

Meni osobno svejedno ali ponekad dobro dođe

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, dizna said:

Ma ok je to sve.

Primjetio sam da se više ne može mjenjat postavljeni post, kad objaviš bye bye...

Možda da je stavit da autor posta minutu nakon objave može još izmijenit nešto u tekstu

Meni osobno svejedno ali ponekad dobro dođe

Da nema    edit post evo sad nasa na ove tri tocke na vrh   ...

Edited by macak
Link to comment
Share on other sites

Ne znam jel vec tko sta spominjao prije, da ne vrtim sada satima i trazim, ali meni se redovito smrzava na par sekundi ovaj forum na svako refreshanje, i na S8 i na S20, ma chromeu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ivan1902 said:

Ne rezumijem o cemu pricas...

😂 Ma ovaj natpis Renault klub na vrhu stranice mi je centimetar previsoko, nis pametno, zaboravi! 😀 

Link to comment
Share on other sites

Kada se klikne na neki od topica u kojima je nedavno postano (s desne strane na početnoj), obavezno vodi do prvog posta u toj temi.
Prije je išao direktno na zadnje nepročitano. Ima li pomoći?

Edited by borny
Link to comment
Share on other sites

Stisni plavu točkicu pored naziva topika i odvest će te na last post (ili first unread, nisam siguran).

Edited by Vuco
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vuco said:

Stisni plavu točkicu pored naziva topika i odvest će te na last post (ili first unread, nisam siguran).

First unread, ja to koristim često

Link to comment
Share on other sites

On 20. 10. 2020. at 9:46, borny said:

Kada se klikne na neki od topica u kojima je nedavno postano (s desne strane na početnoj), obavezno vodi do prvog posta u toj temi.
Prije je išao direktno na zadnje nepročitano. Ima li pomoći?

image.png.44815b6b28658cc93fd849e24e109bee.png

 

Odeš na svoj profil i u postavkama promijeniš da ti prikazuje komentare koje nisi pročitao.

Edited by ibirkic
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kad se odlogiram sa foruma prikazuje grešku, ne smeta ničemu ali dajem na znanje...:bigl:

 

502658388_Renaultforumeror.thumb.jpg.5ca0016bd4738a4b9b5cee730f147074.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ekipa jel vi imate problem pri ulogiravanju na forum na Tapatalku?

Ja se ne mogu nikako ulogirati...

Nakon upisa UN i PW izbaci : "You are not logged in or you do not have permission to do this action"

Link to comment
Share on other sites

DAl se i vama dogodilo da su nestali postovo u temi o Laguni Cuope , di je jedan forumas konkretno GTT prijetio drugom, konkretno Homeru ?

Izbirsani su svi postovi umjesto da je ostalo javno vidljiva ta sramota. Takvim ljudi ne treba prelaziti preko takvih stvari nego ih javno prozvati, to je glavna lekcija psihologije.

 

Ničim izazvan napao tog Homera da ce ga slljedeci put docekati i da mu onda nema spasa il tak nesto.  Zar je to dopusteno ponasanje na forumu, izbrise se to pa se kao nije ni dogodilo ?

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro je da imas print screenove. Katastrofa od ponasanja. Mislim da mu to nije ni prvi incident btw.

A nekim drugima se sere za svaku sitnicu i pribija na stup.

  • Thanks 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.