Jump to content

Nova verzija foruma - problemi i pitanja


Rain

Recommended Posts

Ništa nije izbrisano vec hajdano jer onakav riječnik je sramotan i zaista nema mjesta na forumu.

 

 

 

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mata73 said:

Ništa nije izbrisano vec hajdano jer onakav riječnik je sramotan i zaista nema mjesta na forumu.

 

 

 

Prvo zašto je hajdano, drugo, što mislite poduzeti po tom pitanju? Govor mržnje na internetu je kažnjiv, koliko je meni poznato. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je govor mržnje kažnjiv, svi su slobodni to prijaviti nadležnoj PP ili DORH-u, oni to rješavaju po službenoj dužnosti, ne Admini ili Modovi sa foruma, mi imamo prvenstveno obvezu vođenja foruma!

Ništa nije obrisano, sve je tu, razlog zasto smo sakrili, jer navedeno nije u skladu sa načelima koje Admini i Modovi na forumu imaju, i uvijek je praksa da se prekršaj ukloni, a krivci kazne, kao što je bilo i u ovome slučaju.

Da, i dalje se radi na rješenju problema sa Tapatalkom, međutim, problem nije u mogućnosti riješiti lokalno,  komtaktirana je TT podrška...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ivan1902 said:

Ako je govor mržnje kažnjiv, svi su slobodni to prijaviti nadležnoj PP ili DORH-u, oni to rješavaju po službenoj dužnosti, ne Admini ili Modovi sa foruma, mi imamo prvenstveno obvezu vođenja foruma!

Ništa nije obrisano, sve je tu, razlog zasto smo sakrili, jer navedeno nije u skladu sa načelima koje Admini i Modovi na forumu imaju, i uvijek je praksa da se prekršaj ukloni, a krivci kazne, kao što je bilo i u ovome slučaju.

Da, i dalje se radi na rješenju problema sa Tapatalkom, međutim, problem nije u mogućnosti riješiti lokalno,  komtaktirana je TT podrška...

Screenshot_20201213_214308.thumb.jpg.47f0e2fb2e8c3c3d950a2f58540ffe19.jpgJUST-2016-01584-01-00-HR-TRA-00pdf (1).pdf

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Govor mržnje ne potičemo niti ga opravdavamo i ne možemo predvidjeti što će neki član foruma napisati.

Na nama je da ga uklonimo što prije što i jesmo učinili čim smo primjetili.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mata73 said:

Govor mržnje ne potičemo niti ga opravdavamo i ne možemo predvidjeti što će neki član foruma napisati.

Na nama je da ga uklonimo što prije što i jesmo učinili čim smo primjetili.

 

U redu, a koje su sankcije? To što se dotični i dalje ismijava na svaki moj post? Ako nema pravila ponašanja, svi ćemo se lijepo vrijeđat, zvat pederčićima, pi*ki*a*ki*a**icama i javno prijetit. Samo lijepo obrišemo i sve u redu. Ja ne želim biti dio takve zajednice, a siguran sam, ni velika većina forumaša. Tu sam prisutan već 10ak godina i nikad nije vladala ovakva tiranska atmosfera. Pitate se gdje su svi oni forumaši koji su pisali i bili aktivni? Pa nema ih, kad se prepustilo manjini da terorizira većinu. Koga god pitam od stare garde koju poznajem, nitko više ni ne otvara forum, a tek da sudjeluju u raspravi. Forum se sveo na ismijavanje i vrijeđanje. Ako netko nešto i pita, uvijek dobije prvo porciju, pa se možda netko smiluje i odgovori. Od mjesta gdje sam odlazio sa zadovoljstvom, do mjesta na kojem nemam želju više sudjelovati u raspravi. I nisam ja ni bitan, niti neophodan za ovu zajednicu. Ima mnogih koji su bili, ali više nisu tu. Zapitajte se zašto je to tako. 

Edited by homer
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jedino što možemo napraviti je da takve osobe lišimo daljnjeg sudjelovanje na forumu što i jesmo učinili.

Na svima nama je da nastojimo održati forum ugodnim mjestom za druženje a ne dizati tenzije.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam u toku, al vidim da je bilo veselo. Javio mi se GTT na fejsu da ovo kopiram. 

 

"S obzirom da sam baniran i svjestan da sam u svađi sa Homerom prevršio mjeru normalnog ponašanja, ispričavam se svima na forumu, te se trajno povlačim sa njega. Više neću postati, komentirati, niti čitati isti. Mislim da je to najbolje za sami forum, članove, kompletnu zajednicu i mene samog. GTT"

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Čini mi se da neki ovaj forum uzimaju odveć zaozbiljno, mada na forumu ima jako mnogo dobrih informacija, za one koji znaju koristiti pretraživanje. Kao i sa svim informacijama, potrebno je znati odvojiti korisne informacije i gluposti, ali i gluposti imaju smisla, ako ništa popravljaju raspoloženje. 

Spočitava se ovima koji pišu da se ne želi pomoći i da se ljude napada bez razloga i povoda, odmah na prvu. Ne bih se složio. Može se s foruma izvući statistika i tu će se vidjeti ko daje doprinos korisnim informacijama, a ko samo nabija promet i diže rejting pisanjem gluposti. Mada, već napisah, i gluposti imaju svrhu. 

Neko je nedavno pisao da realnost i forum nisu isto, vjerujem da bi osobe koje se na forumu ne podnose, sasvim lijepo funkcionirali kada bi se sreli negdje i trebali pomoći jedan drugome. 

Jer ovaj forum je uglavnom za to. Pomoć u nevolji, kad nema izlaza ili se traži jeftinije rješenje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam ni ja vidio što je bilo, ali nije jasno zašto neki ljudi stvari na forumu shvaćaju osobno. Forum je mjesto za informiranje, razonodu, i zahebanciju, a ne vrijeđanje.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 @direstraits

Ja sam uvijek za dobru zajebanciju i složit ću se donekle s tobom. Naravno da ne moraju bit sterilni uvjeti, ali isto tako vrijeđanje nekog, jer je recimo iznjeo drukčije mišljenje ili nedaj Bože kulturno se suprotstavio, ne može biti tretirano kao zajebancija. Ja sam kulturno insinuirao da dotični napada @fabi zbog iste stvari koju je on napisao par postova gore, a onda je krenula paljba i prijetnje. Da li je to za ozbiljno ili neozbiljno shvaćanje? 

Edited by homer
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam čitao, ali nema razloga da se prave gluposti. Mada svi smo različiti i svi nekad imamo loš dan. 

Link to comment
Share on other sites

 

22 minutes ago, direstraits said:

Nisam čitao, ali nema razloga da se prave gluposti. Mada svi smo različiti i svi nekad imamo loš dan. 

Mogu stavit screenshotove, pa da vidiš šta je loš dan. 

 

Edited by homer
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Kaže, ostavija se duvana nedavno, bez posljedica... Mos mislit... Bas se dobro vidi ta "mirnoća"... 

 

 

 

Naravno, malo zajebancije, da se ne shvati zlonamjerno ili ne daj bože ozbiljno 🤗

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Nisam čitao o čemu je riječ ali sam mišljenja da ovdje napisano neki forumaši drže za previše ozbiljno štivo dok je nekima, između ostalih i meni samom, forum jedan od vidova zabave i dosta korisnih savjeta..čitam ga dosta ali da mi se da odgovarati ili sudjelovati u svakom postu baš i ne..

Žao mi je što nema nekih članova čije sam postove volio pročitati a veliki benefit mi je što sam upoznao i neke ljude uživo s ovog foruma.    

I da..TT ne radi još uvijek..🤣

Edited by nansale
Link to comment
Share on other sites

Ako smijem, stavit ću screenshotove, pa uživaj u čitanju. 

Al evo ti jedan teaser

Screenshot_20201213_195831_com.android.chrome.thumb.jpg.f6b3626cb958e58c0a3d3294d2731f13.jpg

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

Mogu samo reći bzvz. Vidim kolega Homer da je to krenulo od moje razmjene 2 posta sa GTT-im, ali ja sam brzo odustao od rasprave pa  ne mogu vjerovat u šta se to pretvorilo. Meni je to samo forum i ne zamaram se, samo nije mi jasno da si neki (koji to nisu) uzimaju za pravo bit moderatori, a oni koji to jesu da to toleriraju. E zbo tog toleriranja pravi moderatora imamo one gore preent screnove koje je Homer postao..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@fabi ja sam mu rekao da je licemjerno nekoga prozivati kao što je on tebe i quotao sam njegov post da je on spominjao svoj auto par postova iznad, a tebi kaže da je to tema o kupejki, a ne o tvom plastičnom smeću. Na to je rekao da mu se napušim ku**a i krenula je paljba

Screenshot_20201213_182506_com.android.chrome.thumb.jpg.3d6971b01ea9c5715340132bb6ba87a5.jpg

Screenshot_20201213_193718_com.android.chrome.thumb.jpg.b18edb4700715b9d4b63c26a03512ef3.jpg

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

Mislim da se treba znati skulirati, pogotovo online gdje nas taj netko ne pozna osobno i nezna zapravo na koji način mislimo sa nekim izjavama.

Opet s druge strane koji qurac si niste bili na ignoru jedan drugom kad si već idete na živce?

I prestani cviliti sa skrinšotovima, pratio sam tok “razgovora” i nisi bas ispao pametniji. Necu objašnjavati kakav si ispao u mojim ocima ovaj i prosli put. 
Da se razumijemo: nisam nikom odvjetnik niti bilo čiji vojnik.

Mislim da ste trebali biti obojica kažnjeni. 

Najviše je oštećen ruske ovdje i tema o tako lijepom autu. 

Edited by laci
  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

"Zlajko" je koliko ja pratim ovaj forum znao se itekako brutalno osvrtat na neke potpuno ne provokativne komentare (nevezano za ono jučer), kako sam noviji mislio sam da je to neka zajebancija no jučer je to potvrdilo da nije. Teška količina bjesa mora vrit da tako izgubiš kompas... sad jer nešto tu prije bilo neznam. Al znam da je i meni odbrusio za neku banalnu stvar. Tj. ja sam ga odma "skužio" još prije par mjeseci. 

ps. ili lik pije pa ga bacilo na agresivu :)

Edited by macan
  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@laci

Nisam ni sumnjao da ćeš se osjetit prozvanim i branit ove gadarije. Kad si bolek njegovom loleku, poklopac loncu. Čovjek je prvi počeo još prije godinu dana kad se nešto kačio s LeomRs, ja sam se složio s Leovim mišljenjem pa me tu prvi put izvrijeđao i rekao da odem pušit k** leu. Pa se ispričavao na pm, nakon što je baniran, jer tad je sve ok kao. Prvi put sam mu prešao preko toga, druga dva nisam i neću dopustit da me netko vrijeđa i prijeti javno. A ti me slobodno stavi na ignore, kao što ću i ja tebe. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.