Jump to content

Nova verzija foruma - problemi i pitanja


Rain

Recommended Posts

Stvarno je ova mobilna verzija foruma jako dobra, inače ne koristim tapatalk. Probao ali mi se nije uopće svidjelo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jel radi nekome tapatalk s ovim forumom?

Koristim onu neku prastaru verziju i prestalo je raditi kod nekog od upgradea pa me zanima kako je s ovim novijim verzijama.

Link to comment
Share on other sites

Ne radi TT zbog tehničkih poteškoća, kolege pokušavaju riješiti problem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo nas opet 😊

Netko ugasio forum ali kolega je popravio 🍻

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Ajte vratite onu strelicu za povratak na vrh

Kad uzmognete

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj "path" koji se vidi na vrhu, prije je klik na "home" vodio na forum, isto je bilo i kada se kliknulo na logo. Sada vodi na uređivanje profila

 

Screenshot 2024-02-29 184702.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I ja sam danas dobio to iznenađenje. Dobro je ipak, greškica u matrici.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam sve riješio... Ako netko nađe još neke probleme, neka javi... Čini mi se da samo treba napraviti nadogradnju tema...

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Vuco said:

I ja sam danas dobio to iznenađenje. Dobro je ipak, greškica u matrici.

@Ivan1902 je to riješio 

icegif-150.gif

 

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

I ja sam popušio foru. Panika. Rekoh: Uveli su verbalni delikt. Gotovo je.WhatsAppSlika2024-02-29u15_50.41_9fa7a0d4.thumb.jpg.0782d5f9a0adc958739763545c608fdf.jpg

Edited by ivan08
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, direstraits said:

Screenshot_20240229_150820_SamsungInternet.thumb.jpg.1eb0e05bca955b842ee5ef0832aafe3d.jpg

Vid reko banirao me @MilosB jer sam mu teslu usporedio s trajvanom. 🤷‍♂️

Ti ko da ne vidis da ja uzivam u provokacijama. To bi bilo ko da ti zena nudi pivu nakon dobrog bracnog obroka a ti, neka hvala, previse mi je :D jesam lud al nisam bas tolko glup :D

2 minutes ago, coskePH1 said:

Pozdrav, novi sam na forumu, imali možda neko ili zna nekoga tko bi prodao Clio PH1 1.4 16V ili 1.6 16v po mogućnosti. Može ph2. Po mogućnost što bolje stanje sa manje km, te svejedno 3 ili 5 vrata.

Coske.. Malo procitati pravila i postovati forum.. Isti post si postavio u nekoliko tema.. Da ne pricam o tome da je u neprimjerenim temama post. Imas sekciju foruma oglasi i pptraznja i molim te da se ramo limitiras na to :)

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ajde priznajte tko je od modova jučer krivo kliknuo negdje i banao cijeli forum? Sam od sebe forum sigurno nije krepao :bigl:

@MilosB je poznat da uživa u provokacijama :D

renault_forum_Screenshot_2024-02-29_14-56-12.png.72c40689c45db72ddb2fe07da7e3808d.png

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

ja sam bio "tko me izbacio jer smaram s strujom"

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Meni došao mail s notifikacijom o tvojem odgovoru jučer, kliknem "Got to this post" i pojavi se "Banned" i ispod toga ovaj warning za koji nisam ni znao. Tu je nastao kratki WTF moment :bigl:

Onda skužim da je to neki stari warn za koji niti ne znam da imam, netko je bio kreativan 2016 :D

 

Screenshot_2024-03-01_07-45-58.thumb.png.72c085777c3b172b75d0122905b61d2b.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Alen said:

Ajde priznajte tko je od modova jučer krivo kliknuo negdje i banao cijeli forum? Sam od sebe forum sigurno nije krepao :bigl:

@MilosB je poznat da uživa u provokacijama :D

renault_forum_Screenshot_2024-02-29_14-56-12.png.72c40689c45db72ddb2fe07da7e3808d.png

Zamisli da si od njega dobio warn za spam. A on glavni kuhar u restoranu 

OCA28DS.gif?noredirect

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Alen said:

Ajde priznajte tko je od modova jučer krivo kliknuo negdje i banao cijeli forum? Sam od sebe forum sigurno nije krepao :bigl:

@MilosB je poznat da uživa u provokacijama :D

renault_forum_Screenshot_2024-02-29_14-56-12.png.72c40689c45db72ddb2fe07da7e3808d.png

To sam i ja prvo pomislio 🤣

 

Ali nije nitko kriv, IP filtering je bannao cijeli forum!

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Meni neki ban iz onak 2007 od Hrcija izletio, reko dobar sam ko lebac :D

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, direstraits said:

Zamisli da si od njega dobio warn za spam. A on glavni kuhar u restoranu

Tu je bio još mlad i nadobudan, kratki staž na forumu i željan dokazivanja :bigl:

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

ja sam isto na prvu pomisliio eto ti ga na banned ali nemam pojma zašto?!

no dugogodišnje iskustvo me naučilo kako je greška u centrali

mislim može centrala da pogriješi ali ne i sto puta 😅

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

vi ne mozete nekog drugog prcat, pak me vec boli :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Dok sam se jucer cuo s par ljudi i saznal da su u istom problemu, odma mi je bilo lakse... To je ono, kad mi crkne krava, lakse mi je kad crne i susjedu.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

ja se taman ponadal da ce se ljudi pocet polako socijlalizirat vani na ulici, ali dzabe.. nasi admini to rijesi u tren oka... :D 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.